okna dachowe ze sklepu internetowego

« Powrót do grupy: Robimy dach

3 sierpnia 2009, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich

Znalazłam na internecie sklep z oknami Velset i zastanawiam się nad kupnem w nim okien dachowych. Niestety nie mam czasu po sklepach pochodzić za oknami więc postanowiłam skorzystać z oferty internetowej. Co sądzicie o kupnie okien przez internet? Ceny w powyższym sklepie są dość korzystne, marki okien znane ale niestety nie montują ich i przesyłka 1 szt 140 zł. Kolejna sprawa to nie wiem jakiej firmy okna dachowe kupić, jakie są najlepsze? Niestety nie siedzę w temacie a zakupu muszę w miarę szybko dokonać, proszę o doradę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2010, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłem i nie miałem problemów.
Przy czym transport miałem gratis - brałem 4 okna.
No i fajny rabat na akcesoria dostałem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2015, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje zdanie jest takie, że te okna dachowe https://www.dachy-okna.pl/okno-dachowe-fakro- ftp-u5.html są najlepsze. Mieliśmy już różne i zawsze były z nimi problemy, szczególnie w zimie. Od ostatniego zakupy problemy zniknęły.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2015, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio zamówiłam świetne okna dachowe tutaj: www.siuba.pl. Są z takiej nowoczesnej linii – Roto Designo R8. Mają wyszukane wzornictwo, nietypową barwę. Łączą w sobie właśnie taką estetykę z użytkowością na wysokim poziomie. Mój pokój wydaje się teraz jakiś jaśniejszy i bardziej przestronny. To był dobry zakup. Do tego obsługuje się je bardzo łatwo, jedną ręką. Dobrałam sobie tam do nich też takie fajne elektryczne rolety 

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2015, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy przy dom jednorodzinny cena okiem dachowych jest jakaś duża? Nie bardzo orientuje się w temacie a będe niedługo budował dom więc chce sie tez trochę zorientowac w temacie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie widzę nic złego w zakupach online,sklepy internetowe to bogate źródło artykułów budowlanych,w dodatku mamy znacznie taniej,a to przecież dodatkowy atut.

www.Re-mal.com

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

https://oknarzeszow.wordpress.com/2016/04/13/wydluz-zycie-ok ien-dachowych/ poradnik o konserwacji okien

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2016, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobnie zainteresowałem się oknami z salonu LaBRAdoor. http://www.labradoor.pl/ Co myślicie o tych oknacch?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >