okna przesuwane do kuchni

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

21 maja 2009, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć,
ma z was ktoś w kuchni okna przesuwane?
planuje takie kupić, gdyż mam małą kuchnie a takie okna rzekomo świetnie się sprawdzają? jaka jest wasza opinia? drogie są te okna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2009, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę o nich czytałam, ale też bym chciała poznać kogoś, kto ma z nimi do czynienie na co dzień.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2009, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

witam , ja mam w kuchni okno przesuwane, i jestem bardzo z niego zadowolona,planuje jeszcze w salonie wymienić balkonowe na przesuwane, naprawdę te okna są świetne. Tym bardziej jak masz nati małą kuchnię, możesz mieć otwarte okno i nie przeszkadza Ci to a ceny są przeróżne popatrz na allegro. ja jak się wprowadziłam do domu to już było to okno. także nie wiem jaka cena dokładnie ale tak 2.500 zł, na nowe to chyba musisz mieć.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2009, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja po prostu oszalalem na punkcie przesuwanych okien i drzwi. To jedno z najlepszych rozwiazan jakie znam. Kiedy robilem remont wszystkie drzwi w domu zamienilem na przesuwanie. PO prostu bomba! Potem, w drugim rzucie, zrobiłem to samo z oknami.

Jak najbardziej polecam takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2009, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również polecam okna przesuwane. Świetna sprawa z nimi tak samo jak i drzwi. nie zastanawiaj się bo nie ma nad czym :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2013, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma się nad czym zastanawiać, okna przesuwane to najlepsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2013, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja drzwi tarasowe zamawiałem tutaj i jestem zadowolony. Wysokiej jakości, zastosowano w nich ekologiczne rozwiązania - co było dla mnie bardzo ważne.
Zainwestowałem w porządną firmę z długą tradycją tak więc jestem pewien, że drzwi posłużą mi przez długi okres czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2014, 00:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję wstawić przesuwne drzwi tarasowe. Zdecydowałem się na PVC. Chciałbym jakąś porządną konstrukcję, bo przy dzieciach, to te drzwi będą przesuwane po 100 razy dziennie. W necie najczęściej przewijają się takie nazwy: Profile Inoutic/Deceuninck Veka Brugmann i Aluplast.
Macie doświadczenie z produktami tych firm w oknach przesuwnych?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >