oświetlenie do sypialni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

14 marca 2013, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem podobnego zdania, oświetlenie w sypialni powinno budować klimat i sprzyjać temu, żebyśmy mieli ochotę wypoczywać. Nie wyobrażam sobie tego, żeby w mojej sypialni było światło jak to ktoś wyżej napisał, jak na sali operacyjnej. No nie nie jest to na pewno przyjemne. Ale też macie rację, że lamy w powinny być dobrane do całej aranżacji. Tutaj http://www.dutchhouse.pl/ można znaleźć sporo ciekawych modeli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2013, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

do montażu polecam firmę ELEKTROBUD. A ogólnie jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z dobrym specjalistą link

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2013, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

byleby nie było za jasne, za bardzo rozpraszające i będzie ok. Ja nawet byłabym skłonna zrezygnować z takiego na suficie tylko koło łóżka postawiłabym takie lampki http://www.dutchhouse.pl/product-pol-1606-Lampka-nocna-Zuive r-BUBBLY-WHITE.html w sypialni za jasno być nie może.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2013, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

no to fakt w sypialni ma być klimatycznie, a jeśli chodzi o mnie to ja jednak wolę takie lampy, które mają swój urok, które nie będą nudne, a kilka ciekawych modeli widziałam na wobeline.pl bardzo fajne miejsce z mnóstwem dodatków i mebli do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej sypialni firma Anluks zrobiła taki klimat, że siedziałbym tam cały dzień i całą noc, oczywiście z moją żoną ;] Jeśli chcecie profesjonalne oświetlenie skorzystajcie z porady tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2013, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do samej barwy światła,to można przecież dopasować odpowiednią moc,zobaczcie u nas www.MyLed.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2013, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Same lampki nie wystarczą. Są dobre do poczytania przed snem, ale żeby oświetlić cały pokój to stanowczo za mało. Ja jestem zwolennikiem montowania jednak żyrandoli w sypialni., które oprócz ładnego oświetlenia, mogą stanowić ozdobę sypialni i tez nadawać jej klimat. Np taki żyrandol typu glamour z kryształkami i słabszymi żarówkami będzie dawał piękne refleksy na ścianach i suficie. Bardzo ładne lampy są w sklepie Ilumni,a na tej stronie mają rabat na swoje lampy http://www.rabatybudowlane.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2013, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od metrażu,jeżeli jest to mniejsza sypialnia,to podtrzymuje swoje zdanie i dwie lampki spokojnie wystarcza,ewentualnie kinkiety.


www.Myled.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2013, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ważnym elementem w sypialni jest oświetlenie do sypialni. Ogromne znaczenie mają tu lampki nocne i lampy podłogowe dając światło łagodne o ciepłym zabarwieniu. Pomocną rolę w doświetleniu pełnią kinkiety, tworzą dyskretny i intymny nastrój. Warto pomyślec o tym wcześniej aby wyciągnąc kable w odpowiednich miejscach.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2013, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

zawsze stawiam na klasykę i zdecydowałam się na zakup dwóch takich lampek http://salonoswietleniowy.pl/Lampka_nocna_PAT YNA_VIII_1-4080.html wcześniej mieliśmy tylko górne oświetlenie i było to uciążliwe, gdy ja albo mąż chcieliśmy sobie w łóżku poczytać książkę lub gazetę, a drugie chciało spać, teraz jest znacznie wygodniej z lampkami nocnymi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >