oswietlenie w pokoju "zabaw"

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 listopada 2011, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

dzień dobry :)
chciałaabym w moim pokoju założyc bardziej szalone oswietlenie, mam pokoj zabaw tzn bilard, kino domowe lepszy sprzęt muzyczny ps itd, chciałabym fajne oświetlenie tam zainstalowac wiecie coś szalonego co mi polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2011, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajna sprawa to światłowody posiadają dużo możliwości, tak naprawdę wszystko zależy od naszej wyobraźni. Są to cieniutkie pręciki, które świecą w miejscu przecięcia
Zobacz zestawy światłowodówOczywiście jest to oświetlenie dekoracyjne
Nad stół bilardowy coś oryginalnego

Lampa wisząca potrójna organa
Wszelkiego rodzaju paski ledowe o różnych barwach.
Może jakieś oświetlenie przypodłogowe ułatwiające orientację w ciemności i dekoracyjne.http://www.olampa.pl/kategoria-oswietlenie-la mpy-przypodlogowe-497.html Jak również nowoczesne kinkietyMając do dyspozycji kilka źródeł światła możemy tworzyć ciekawe efekty świetlne, dekoracyjne i nastrój.

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 7 listopada 2011, 15:23
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2011, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym poszła w minimalizm, jesli salon zabaw jest nowoczesny, cos jak to
http://sklep.max-fliz.com.pl/image

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Może spróbuj coś tutaj znaleźć: oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To oświetlenie z pierwszego zdjęcia jest przepiękne... szkoda że nie mam odpowiedniego pokoju żeby takie zainstalować bo tak to już bym kupowała:) niczym niebo pełne gwiazd

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2012, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,do takiego oświetlenia trzeba mieć też odpowiedni pokój i nie każdy może sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Możemy jednak upiększyć swój pokój podświetlając półki diodami led,to też bardzo fajnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2012, 01:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Do pokoju typu bilard najlepiej pasuje oświetlenie linkowe/szynowe. Jest b.nowoczesne i zarazem daje możliwość praktycznie dowolnej konfiguracji.
wiele typów znajdziesz tutaj http://megastore.pl/5568,5576,5576,Oswietleni e-wewnetrzne_Systemy-linkowe-i-szynowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

kupuję oświetlenie w tym sklepie superlights.pl mają bardzo szeroki lamp zarówno klasycznych, nowoczesnych i tych nieco bardziej szalonych, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2013, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie świetne, ale pozostała część pomieszczenia przeciętna. ;) faktycznie idealnie pasowałoby do pokoju rozrywki lub sypialni albo pokoju dla dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2013, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie oświetlenie led jest w ostatnim czasie bardzo modne: http://swiatswiatla.pl/index.php/cat/c196_Tas my-LED-i-profile-aluminiowe.html. Można je zamontować w praktycznie każdym pomieszczeniu i wygląda wprost rewelacyjnie ;)
Z montażem nie powinno być żadnego problemu, myślę, że każdy by sobie poradził. Poza tym jest stosunkowo energooszczędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >