parawan

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

23 lutego 2010, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dłuższego czasu marzy mi się parawan ale jedyne co stoi mi na przeszkodzie to cena :/ Nie rozumiem jak kilka owiniętych belek drewna może tyle kosztować :(
W każdym bądź razie czy znacie może jakiś sklep (chociażby internetowy) który posiada szeroką ofertę parawanów w cenach znacznie niższych niż większość sklepów?
I czy myślicie że taki parawan jest fajnym rozwiązaniem do domu? Czy pełni on wyłącznie funkcje estetyczne i stanowi zbędny dodatek czy też może się przydać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2010, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach internetowych parawany są sporo tańsze (ceny wahają się od 150 do nawet 3 tys zł). Masz tutaj linkmi z dwoma fajnymi sklepami (ja akurat zamawiałam swój parawan z twengi i jestem bardzo zadowolona).
http://www.twenga.pl/dir-Meble,Meble-do-Salonu,Parawan
http://www.sklep.meble.pl/meble/parawany/
A co do drugiego pytania - wiesz, parawany za szerokie nie są (zazwyczaj mają trzy skrzydła po 40-60 cm także łącznie wychodzi od 120 do 180 cm szerokości) także za wiele nimi nie zasłonisz ;) Ale np mieszkając w bloku i nie mając miejsca na garderobę, taki parawan możesz sobie wstawić w sypialni i on będzie pełnił funkcje pseudo sypialni ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2010, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie orientuje się w cenach ale dla mnie osobiście jest to zbędna rzecz. Ładnie wygląda w dużym pomieszczeniu które jest odpowiednio zaaranżowane. Nie widzę jakiejś znaczącej potrzeby posiadania takiej rzeczy w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2010, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Napisz do czego będzie Ci potrzebny parawan,bo jeżeli do łazienki to uważam,że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Natomiast nie wiem jak sprawdzi się oddzielajac dwa pokoje,ale z pewnoscią nie będzie to wyglądało zbyt estetycznie...

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2013, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten sklep podany przez Kromkę jest super. Moim zdaniem ładnym parawanem można chociażby wydzielić kącik do pracy czy spania w malutki mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W internecie można znaleźć bardzo dużo sklepów gdzie można kupić parawany. parawany są robione ręcznie z drewna i dlatego bardzo ładnie wyglądają, mogą pełnić funkcję dekoracyjną.

Ten post był edytowany przez zbychun22 dnia: 3 października 2016, 14:32
Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2018, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że możesz zajrzeć do sklepu internetowego SW-Decore i ich bloga https://swdecore.pl/dekoracje/parawany-dekora cyjne-wracaja-do-lask/ gdzie poruszyli właśnie temat parawanów w różnym stylu oraz propozycjach ich zastosowań zarówno jako dodatek do aranżacji wnętrza oraz stylowe rozwiązanie np. do przedzielenia pomieszczenia na strefy

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2018, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że da się znaleźć taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie chciałabyś zrobić go sama? Masz racje to tylko naciągnięty materiał na stelaż. Stelaż zrobić jest bardzo prosto, a materiał możesz zszyć zszywaczem tapicerskim, który bez problemu kupisz w sklepach budowlanych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 11 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 278 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 104

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >