pomoc z samochodem

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

3 października 2017, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mam, a na warsztat musiała odholować mnie pomoc drogowa. Jakiś przechodzień próbował mi jakoś pomóc, ale niestety bezskutecznie. Zacząłem szukać w sieci pomocy i natrafiłem na http://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-bytom/ .

Ten post był edytowany przez Havis dnia: 3 października 2017, 19:26
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2017, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim z Elbląga i okolic mogę polecić świetny warsztat samochodowy www.warsztatel.pl Naprawę wykonują szybko i mają bardzo dobre ceny. Z tego co wiem to zajmują się też serwisowaniem łodzi i skuterów wodnych, jakby ktoś potrzebował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2017, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

naprawy na trasie, laweta i pomoc w razie kolizji, wypadku, czy awarii - tu sprawdza się ekipa z http://auto-pomoc-na-autostradzie-24h.pl/oferta/pomoc-drogow a-lowicz Jezdzą na autostradach A1 i A2 i w okolicznych miastach.

Ten post był edytowany przez maciek33 dnia: 25 października 2017, 12:15
Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W Szczecinie mam sprawdzonego od długiego już czasu mechanika w www.slavauto.pl i zawsze mam wszystko zrobione na tip top. Ceny usług niewielkie w stosunku do jakości ich wykonania. Zawsze kompetentna i miła obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem z okolic Pruszkowa i tu mam dobrego mechanika w www.visionautoserwis.pl. Zawsze mam pewność dobrze wykonanej roboty. Samochód jest na bieżąco serwisowany u nich i jeżdżę bez żadnych niespodzianek. Dużym plusem jest szybki termin realizacji napraw.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy pomocy z samochodem zawsze przyda się jakiś dobry spec.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2017, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o holowanie i pomoc drogową to niezastąpiona jest firma www.forcar.com.pl.Działają szybko i sprawnie. Można u nich także wypożyczyć samochód zastępczy w korzystnej cenie. Solidna i uczciwa firma

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie jakieś sprawdzone sposoby na odświeżenie karoserii samochodowej? Mojemu autku przyda się taki "zabieg" ale zastanawiam się czy można zrobić to samemu czy trzeba jednak zgłosić się do specjalisty. Poczytałam trochę na ten temat na https://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-zadbac-o- karoserie-samochodu-sposoby-na-odnowienie-lakieru-6bea9f-art 2661 i pytanie mam do Was, co Wy o tym sądzicie? Będzie to dobre rozwiązanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim z Trójmiasta i okolic mogę polecić warsztat samochodowy www.maxautoserwis.com Oferują tam kompleksową obsługę samochodów. Można tam załatwić poprawki blacharskie i lakiernicze, diagnostykę komputerową oraz zwykłe naprawy samochodowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2017, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja to stawiam na to, że najpierw warto jest spróbować naprawić, a dopiero potem kupować nowa - odnośnie pytania o turbosprężąrkę. Mam taki sprawdzony warsztat, gdzie naprawiają i myślę, że warto im zaufać, bo starają się naprawde bardzo mocno, żeby wszelkie naprawy przeprowadzać jak najbardziej sprawnie https://diesel-service.info.pl/kontakt/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 270 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1707 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >