przeciekajacy dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 lutego 2007, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

mialm robiony dach 10lat tamu (papa termozgrzewalna) i teraz zaczal mi przeciekac :twisted: mysle ze gwarancja nie obejmuje az tak dlugiego okresu ? :?: ? :?: ?
jak go naprawic wystarczy smola ??? :?:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2007, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

chcialbym jeszcze dodac iz na sciane zaczyna mi wchodzic grzyb :cry: jak sie go pozbyc ???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2007, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zacznę od końca :) - żeby pozbyć sie grzybów. Uwaga- mały "wykład" :wink: Bedzie madrze i fachowo :)
Jeżeli pojawił się grzyb na ścianie, to oznacza, że w tym miejscu jest mostek termiczny i w tym miejscu temperatura powierzchni ściany jest zimniejsza od punktu rosy dla powietrza wypełniającego to pomieszczenie. Koniecznie trzeba sprawdzić dlaczego powierzchnia tej ściany ma temperature równą lub niższą od punktu rosy. Po drugie trzeba wezwać mistrza kominiarskiego, aby sprawdził czy słupy powietrza w kanałach grawitacyjnych nie ulegają wychłodzeniu i są równe. Należy koniecznie roszczelniać skrzydła okienne po jednej stronie mieszkania i grzać mieszkanie, aby infiltrujące powietrze zewnętrzne nie obniżało temperatury mieszkanie poniżej 20stC. ...ufff...
Co do dachu- nie jestem pewna, ale chyba najlepiej zrobic nowy dach :) Takie "łatanie" na dłuższą metę sie nie sprawdzi :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2009, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że był zle zrobiony bo papa termozgrzewalna po tylu latach nie powinna przeciekać poprostu została zle przyklejona jestem dekarzem robie to na codzień i nie miałem jeszcze żadnej reklamacji po kilku latach połozenia papy pozdrawiam :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2009, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Przy dobrej gatunkowo papie termozgrzewalnej okres gwarancyjny trwa nawet 15-20 lat. Po prostu jest ona źle położona - dekarz musiał zawalić sprawę, albo nastąpiło jakieś uszkodzenie mechaniczne i woda podcieka pod warstwę izolacyjną.
Niestety, rzeczywiście dobrym rozwiązaniem jest wtedy wymiana nie tylko znacznej części izolacji, ale też wymiana zaatakowanego grzybem deskowania.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2009, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Do naprawy można użyć na przykład powłoki włókienno-asfaltowej:http://www.armaasphalt.com/dachy/masy _asfaltowe_frc jeżeli jest to tylko miejscowy przeciek to wystarczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2010, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ktos ma problemy z przeciekajacym dachem to polecam
srodek fillcoat (noxan.pl)
mozna go stosowac w kazdych warunkach pogodowych, podczas deszczu,
opadów śniegu, mrozu!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2011, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello!!! mam ogromny problem od dwóch miesięcy, bo przecieka mi dach,c a dodam, że 2 lata niecałe temu kładłem blachodachówki... Czy to może być wina słabego materiału czy też kiepska robocizna?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2013, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się , że jednak lepiej blacho dachówkę dać. W Poznaniu można kupić nowe mieszkania ? Inwestycja została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Ceny są promocyjne Deweloper SGI

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2014, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W ramach izolacji przeciwwilgociowej wykorzystywane są papy termozgrzewalne.papy zbudowane są z warstw. Aby dach nie przeciekał wykonawstwo zlecić należy profesjonalnej firmie takiej jak ta

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >