regulacje a fotowoltaika

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

8 września 2022, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że fotowoltaiką w najbliższym czasie będzie wzrost zainteresowania - polecam zapoznać się z interesującym artykułem https://www.sentinels.pl/fotowoltaika/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2022, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy według Was obecnie warto jeszcze inwestować w instalacje fotowoltaiczną?

jubileo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• fotowoltaika oplacalna? Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Chyba fotowoltaika znowu wydaje się być opłacalna? Szczególnie gdy się patrzy na zamrożone ceny energii, które i tak są 3-4 wyższe od normalnych. A jak sytuacja...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 177 Grupa: Ekologiczny... Szanowni Państwo, rodzaj i grubość materiału izolacyjnego powinna być dopasowana do specyfiki budynku i określona na etapie projektu budowlanego. Do wykończenia...
  • pompa ciepła Liczba postów: 181 Grupa: Ekologiczny... Według mnie jeżeli już zabieracie się za wybór odpowiedniego źródła ciepła to tutaj zdecydowanie do sprawdzenia mogę polecić też ofertę Manty, bo my na przykład...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 29 Grupa: Ekologiczny... Czy ktoś ma w palnie budować dom drewniany? Podsyłam w tym temacie ciekawy artykuł https://www.martex.net.pl/czy-drewniane- domy-caloroczne-to-dobry-pomysl/
  • czy fotowoltaika po zmianach ma sens Liczba postów: 24 Grupa: Ekologiczny... Obecnie oferta energii jest naprawdę różnorodna i dobrze, aby poszukać dostawcy, który zoptymalizuje koszty i zapewni firmie jak najkorzystniejszą propozycję. S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18044 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 832

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >