rynny drewniane

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

21 maja 2009, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
znacie firmy, które oferują rynny drewniane w woj. mazowieckim? wiem, że jak dotychczas jest mało firm zajmujących się drewnianymi rynnami, a chciałbym takie założyć u siebie w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2009, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja firma zajmuje się między innymi takimi rzeczami. zapraszam na nasza strone www.wior-dek.pl i kontakt z nami a napewno sie dogadamy. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2010, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję system rynnowy z PCV, gdyż są bardziej wytrzmałe niż drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2010, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba trochę nie na temat ...

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2010, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega "hydraplast" nawet nie wie jak bardzo się myli ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2010, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik shorcik napisał: Moja firma zajmuje się między innymi takimi rzeczami. zapraszam na nasza strone www.wior-dek.pl i kontakt z nami

I co mamy na tej stronie? Ani słowa o rynnach drewnianych!

A w temacie: z czego wynika Pana przekonanie o trwałości rynien drewnianych?

Pozdrawiam,

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2010, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

I właśnie dlatego na stronie podany jest nr kontaktowy dla osób zainteresowanych nie tylko tematem rynien drewnianych.

Z czego wynika moje przekonanie o trwałości takich rynien? A z tego że od środka rynny są albo konserwowane albo wykładane blachą ...

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2010, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

I co z tego, że impregnowane czy wyłożone blachą?
Czy są wykonane atesty ITB na te rozwiązania?

Mam pokazać fotografie jak przepięknie gnije drewno impregnowane - także ciśnieniowo i to zaledwie po 5 latach?

O swoich robotach, tj. referencjach należy informować przyszłego klienta, podając nie do siebie nr telefonu, lecz wykaz z adresami domów, gdzie wykonano roboty nie później niż 6 lat temu, gdyż tyle właśnie wynosi maksymalna żywotność drewna impregnowanego książkowo, a wystawionego na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych.

A co do podawanego do siebie "kontaktu", to zgodnie z przepisami, należy podawać pełny adres administracyjny widniejący w Rejestrze działalności gospodarczej oraz NIP.

Pozdrawiam,

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2010, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Po 1. Robi się nie potrzebny OT
2. Maxymalna żywotnośc drewna książkowo 6 lat? Ciekawe... Na swoje drewniane dachy daję od 5 lat gwranacji do 10 ... ( zarówno na materiał jak i na robocizne )
3. Czy drewniane rynny mają atest ITB? NIE jak większość naturalnego budownictwa ...
4. Woj. Podlaskie słynne jest na cała Polskę, dzięki m.in drewnianym dachom, jeśli komuś to sie nie podoba a nawet jest zagorzałym przeciwnikiem tego typu rozwiązań bardzo proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie.
5."grzegorek" grzecznie zadał pytanie o drewniane rynny wiec miał ku temu powód. ja grzecznie poleciłem swoje usługi wieć proponowanie rynien innych niż drewniane w tym topicu uważam za czysty SPAM.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2010, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje się, że nie zrozumiał Pan moich uwag albo ucieka od odpowiedzi.
1. Mam zastrzeżenia nie do pokryć dachów gontem lecz rynien drewnianych.
2. Czy na rynny też daje Pan gwarancję wieloletnią?
3. Pisałem nie o żywotności drewna jako takiego lecz o skuteczności impregnacji drewna wystawionego stale na działanie czynników atmosferycznych jak np. rynny drewniane.
4. Przy okazji zapytam, jakie są uwarunkowania prawne tych kilkuletnich Pana gwarancji na pokrycia? Polisa?
5. Wszystkie wyroby stosowane w budownictwie muszą posiadać jeśli nie atesty ITB to deklaracje zgodności z normami - niezależnie od ich pochodzenia.
6. Referencje z domami ponad 6-letnimi oraz publikacja danych adresowych zgodnie z przepisami.

Proszę o odpowiedzi wg punktacji i proszę mnie źle nie rozumieć. Nie mam żadnych podejrzanych intencji ani powodów do spamów.

Pozdrawiam,

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Akcesoria i narzędzia do ogrodu - wybór Liczba postów: 107 Grupa: Robimy dach Szukając jakościowych narzędzi, artykułów ogrodowych oraz materiałów budowlanych to tutaj jak najbardziej warto sprawdzić ofertę hurtowni Chle Mar https://chle-...
  • Jaka dachówka najlepsza? Liczba postów: 440 Grupa: Robimy dach Interesuje Cię malowanie dachówki ceramicznej? Przeczytaj artykuł na https://www.inspirationstudio.pl/roznice -w-malowaniu-dachowki-ceramicznej-i-wlas ciwosci-pok...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 356 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Usługi dekarskie Liczba postów: 4 Grupa: Robimy dach Szukam sprawdzonej firmy dekarskiej, a ostatnio trafiłem na ofertę https://jazdzewski.com.pl/uslugi-dekarsk ie/. Chciałbym zaczerpnąć Waszej wiedzy i doświadczen...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 20 Grupa: Robimy dach Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję sprzedaż części do maszyn typu żuraw i suwnice. Ja takie części zamawiam najczęściej w f...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19216 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >