schody drewniane

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

9 maja 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiedzielibyście na przykład na takie drewniane, klasyczne schody?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2018, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam u siebie schody drewniane i jestem z nich bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na schody dywanowe, które wykonała dla mnie firma Milik Schody spod Wrocławia. Robią świetne schody drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2018, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody są w porządku, ale te pręty są trochę starodawne. Trzeba by je wymienić na inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2018, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która zajmuje się wykonywaniem schodów drewnianych to polecam wam www.schody.szczecin.pl z Szczecina. Sam korzystałem z ich usług i mogę wam powiedzieć że wykonali dla mnie świetne schody.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2018, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody drewniane to piękna sprawa. Drewno to idealny materiał. Ja zamawiałem pod Warszawą, w Brwinowie w firmie Dom Drewna. Schody samonośne w jasnej kolorystyce. Czekałem coś około 6 tygodni na montaż. Wykonanie bardzo ładne. Schody praktyczne, stabilne, bezpieczne, super się wpasowały we wnętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2018, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie nie ma lepszego i bardziej klasycznego rozwiązania, jak schody drewniane. Będą pasować do każdego typu domu! Dlatego zdecydowałem się na ich zakup prosto z oferty http://zakki-schody.pl/ Okazały się one jednym z najciekawszych elementów w naszym budynku. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2018, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie się zastanawiamy z siostrą jakie schody do domu jej zamontować i faktycznie drewniane wyglądają o niebo lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2018, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe schody to jest bardzo fajne rozwiązanie. Od zawsze byłem zwolennikiem nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań i takie znalazłem w https://wroblewskidesign.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2018, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody drewniane są najpopularniejszymi i najczęściej wybieranymi schodami. U mnie w domu znajdują się klasyczne schody drewniane. Wykonała je dla mnie firma Milik. Widać że włożyli w nie dużo pracy bo prezentują się naprawdę dobrze. Dodatkowo są bardzo solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze na pewno są schody dębowe, ale przede wszystkim powinno być to drewno twarde, a nie miękkie tak jak sosna, czy świerk.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >