siatka ogrodzeniowa

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

31 stycznia 2008, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

WITAMY!
Jestesmy producentami wszyskich narzedzi do produkcji:SIATKI OGRODZENIOWEJ(slimakow ,nozyc do drutu ,slimakow do siatkarek automatycznych,nozy),GWOZDZI(szczek gwozdziarskich,nozy,mlotkow,matryc),DRUTU(ciagadel okraglych,cigadel skrecanych oraz skrecarek do drutu)I INNYCH.
REGENERUJEMY ROWNIEZ WSZYSTKIE TE NARZEDZIA!
Jezeli jestescie panstwo zainteresowani prosimy o kontakt pod nr.(44)682 38 76 ,513 326 039 lub na adres macmet21@wp.pl
Posiadamy najnizsze ceny!!!!!!!!!!
Nasz adres strony www.krolmet.bigduo.pl

Produkujemi i regenerujemy rowniez narzedzia do walcowania gwozdzi .
Z gory dziekujemy i zapraszamy do wspolpracy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2009, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

witam wszystkich ktorzy nie wiedza co wpisac w biznes planie a byc moze zainteresowani sa produkcja siatki ogrodzeniowej chętnie doradzę oraz zdradzę tajniki produkcji pomogę w zbycie oraz w kupnie taniego drutu sprzedaje nowe maszyny do produkcji siatki oraz jej powlekania prosciarki przewijarki itp nr 515778968 cena kg drutu radomskiego 3zl kg na mb siatki z drutu 2.8 wchodzi 2.2kg 1.5m wsokosci

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2009, 00:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam chce wybudować whońcu ogrodzenie wokół domu chciałbym to zrobić sam żeby zaoszczędzić, myśle że sam zrobie to najtaniue. Mam pytanie czy lepiej wybrać siatke powlekaną czy ocynkowaną, szukałem w necie oipini ale znaleźć nie mogę, tutaj jest coś napisane siatka ogrodzeniowa ale to i tak nic, a nie che pytac po sklepach bo wiadomo że wcisną mi taką siatkę jaką bedą chceli. Proszę o opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2009, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne że samemu taniej ,najwazniejsze żeby była siatka w ocynku .No i słupy narożnikowe gdzie będziesz naciagi robił ,porzadne fundamenty i zastrzały ,popatrz sie jak ludzie robia widac do koła.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2009, 04:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko na temat siatek ogrodzeniowych - na co zwracać uwage przy kupowaniu, ile to kosztuje itd.
Polecam link: http://budujemy-sie.pl/?p=203

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2009, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marcin_S napisał: Wszystko na temat siatek ogrodzeniowych - na co zwracać uwage przy kupowaniu, ile to kosztuje itd.
Polecam link: http://budujemy-sie.pl/?p=203


dobry tekst, chyba przekonam sie do siatki jednak. pvc musowo- jesli chocby tylko polowe z zapowiadanych 25 lat wytrzyma, to dla mnie wystarczy, a nie bede na razie pewnie sie pakowal w drozsze ogrodzenie, bo nie jestem jeszcze przekonany konkretnie do niczego (no i kasa..)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2009, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

forum schodzi na psy gdzie są admini? co to za reklamy?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2009, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik administratorDobani napisał: forum schodzi na psy gdzie są admini? co to za reklamy?

? wg mnie link w porzadku - do tematu, artykul docelowy tez rzeczowy. jak dla mnie lepiej, ze wiecej portali pisze na wazne dla mnie rzeczy - ale biezacego nie opuszcze, wiec zazdrosni admini nie musza sie bac ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2009, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik norb napisał: Użytkownik Marcin_S napisał: Wszystko na temat siatek ogrodzeniowych - na co zwracać uwage przy kupowaniu, ile to kosztuje itd.
Polecam link: http://budujemy-sie.pl/?p=203


dobry tekst, chyba przekonam sie do siatki jednak. pvc musowo- jesli chocby tylko polowe z zapowiadanych 25 lat wytrzyma, to dla mnie wystarczy, a nie bede na razie pewnie sie pakowal w drozsze ogrodzenie, bo nie jestem jeszcze przekonany konkretnie do niczego (no i kasa..)


Ceby dobrego towaru nie sa przeciez brane z kosmosu - kontrola jakosci w fabryce, dobre materialy, wszystkie male elemenciki skladaja sie na cene finalana - szukac mozna w nieskonczonosc jak sie patrzy na kazda zlotowke z obu stron. Mozna trafic jakis prokukt ekonomiczny i moze dobrze sluzyc, ale to loteria.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2009, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Niemalze rosyjska ruletka ;) . Przeciez jak sie wylozy ciezko zarobione pieniadze na bubel, poswieci przy tym swoj czas to jest sie stratnym wielokrotnie na takim "inetersie". Ja jeszcze szukasz siatki norb nie daj sie skusic na jakies cieniasy w przebraniu pvc.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kostka brukowa Liczba postów: 91 Grupa: Technologie... Czysta kostka przed domem nie tylko dodaje uroku naszej posesji, ale również wpływa na nasze bezpieczeństwo. Myjka ciśnieniowa - https://urzadzeniamyjace.pl/urz...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 314 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 167 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 629 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Maszyny pakujące Liczba postów: 92 Grupa: Technologie... Separator wilgoci firmy Contracor https://www.contracor.com.pl/en/of/catg/ separatory-wilgoci.335.html odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu uszkodzeniom i awario...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >