styl życia

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 lipca 2017, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki styl życia preferujecie? Raczej aktywny, czy może pasywny? Ja odkąd trafiłem na https://stopnadwadze.pl/lifestyle/niezbedne-a kcesoria-rowerowe-poradnik-poczatkujacego-rowerzysty/ staram się regularnie jeździć rowerem i zwiedzać okolicę. Dzięki temu znalazłem projekt mojego nowego domu - wypatrzyłem go w terenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdaniem mojego brata pasywny, ale ciężko mi się z tym zgodzić, skoro przynajmniej cztery razy w roku jestem w górach, a moje hobby to marsze długodystansowe i turystyka piesza :). No ale cóż. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też lubię jeździć rowerem, staram się przynajmniej 4 razy w tygodniu pojeździć.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybym miała rower to też bym sobie jeździła, niestety na chwilę obecną nie mam gdzie go trzymać.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma problemu, byście chodzili na długie spacery z Waszymi dziećmi. Jeśli nie możecie ich wyciągnąć z domu, to pewnie jeszcze nie odkryliście Pokemon Go. Jak pokażecie je swoich dzieciakom, to macie gwarancję, ze nie będą chciały wracać do domu ;) Najlepiej poczytajcie sami w http://gameplatform.pl/poradnik-pokemon-go-ja k-uzywac-oraz-zdobyc-kamienie-ewolucji-evolution-stones/ na ten temat, byście wiedzieli, na czym to mniej więcej polega ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2018, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W zależności od momentu. Lubię żyć aktywnie, ale przyznaję, że mam takie okresy, w których więcej siedzę przed komputerem i gorzej się odźywiam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2019, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam randki i moim style życia jest bogate życie towarzyskie. Dużo znajomych i randek. Od jakiego czasu rozważam czy nie założyć konta na tym darmowym serwisie randkowym > https://randkuj.my/ który jest bardzo bezpieczny. Poza tym wielu ludzi korzysta z ich portalu, co ułatwi mi znalezienie może nawet przyszłego męża. Kto wie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2020, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja prowadziłem raczej pasywny tryb życia, ale ostatnio staram się nieco zmienić mój styl życia. Zacząłem od zdrowego odżywiania się po przeczytaniu kilku książek medycznych na temat dietetyki.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2020, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby utrzymać dietę na dłuższą metę, trzeba zdać sobie sprawę, że to styl życia. Dlatego warto skonsultować się z psychodietetyk https://www.ewakolaczyk-dietetyk.pl bo długie lata diety nieprawidłowej, mogą doprowadzić do zaburzeń odżywiania.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2020, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo lubię życie towarzyskie i aktywnie spędzam czas ze znajomymi. Lubię otaczać się pozytywnymi osobami i poznawać nowych ludzi, szczególnie na https://www.znajdzlove.pl/ gdzie można poznać wiele ciekawych ludzi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Prezent dla kobiety? Trudna sprawa Liczba postów: 233 Grupa: Trudne tema... W natłoku zadań łatwo zapomnieć, że odpoczynek nie jest luksusem, lecz ważną częścią dbania o równowagę. Czasem wystarczy kilka minut lektury, by oderwać się od...
  • Agencje ochrony Liczba postów: 398 Grupa: Trudne tema... Taki wątek warto również założyć na forum bardziej tematycznym.
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 717 Grupa: Trudne tema... Utrata zęba nie jest wyłącznie problemem estetycznym, ponieważ z czasem może prowadzić do przesuwania się sąsiednich zębów, zaniku kości i zaburzeń zgryzu. Dlat...
  • Nowe mieszkania Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... **„Bonusy dla nowych graczy ułatwiają dobry start”** znaczy:
  • Architekt remont mieszkania Liczba postów: 67 Grupa: Trudne tema... Ja kocham naturalne drewno więc uważam, że warto ale należy poczytać o impregnacji i konserwacji i pogodzić się z tym, że drewno żyje i nie będzie wyglądało ide...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21222 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */