sufit podwieszany

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

31 maja 2016, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

mam sufit napinany w kuchni i salonie, jest bardzo Duzy wybor takich sufitow, od kształtu po kolor, fakture. My zamawialiśmy z bardzo fajnej firmy www.marcas.com.pl mogłam sobie dokladnie wybrac taki sufit jaki chciałam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2016, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Podwieszany sufit to świetny pomysł, ale tylko w dużych pomieszczeniach, ponieważ automatycznie optycznie zmniejsza pomieszczenie. Sam bym się na to nie zdecydował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2016, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

jAK BY KTOŚ SZUKAŁ WYPORZYCZALNI AGREGATÓW MALARSKICH DO MALOWANIA ŚCIAN TO JA POLECAM FIRMĘ PAGAT.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić,jeżeli chodzi o sufit podwieszany,to zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w dużych pokojach,salonie lub kuchni. Obowiązkowo do takiego sufitu należy zamontować również halogenu typu led.

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tradycyjne, gipsowo-kartonowe sufity podwieszane, montuje się niekiedy kilka dni, gdyż konieczne jest opróżnienie pomieszczenia, zamontowanie stelaża, montaż płyt, a na końcu sprzątanie.

Dlatego alternatywą są sufity napinane, które instaluje się w zaledwie kilka godzin, i to bez wynoszenia mebli z pomieszczenia.

http://alteza.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale warto zaznaczyć, że przy tego typu systemach suchej zabudowy sam montaż nie jest skomplikowany i właściwie jest w stanie zrealizować to każdy. Oczywiście zgodzę się z tym, że wymaga to odpowiednich umiejętności, ale na przykład mi udało się zrealizować taką inwestycję sufitu podwieszanego zupełnie samemu. Korzystałem z tego modelu http://www.rigips.pl/systemy-rigips,SufityPod wieszane.htm#1

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki s czas temu stanąłem przed trudnym wyborem wyboru… - sufitu, z początku myślałem że to prosty temat i jeden telefon do pierwszej firmy załatwi sprawę – niestety jak się okazało wcale tak nie jest.
Po dłuższych poszukiwaniach natrafiłem wreszcie na firmę która rzetelnie podeszła do zleconego przeze mnie montażu sufitu: panowie z firmy[url] www.marcas.com.pl doradzili mi jakie rozwiązanie się najlepiej sprawdzi w mim przypadku – i jak czas pokazał mieli 100% racji!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2017, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No bardzo ciekawe te sufity napinane, ciekawe jak się to przyjmie w Polsce widziałam na sali takie sufity i naprawdę ładnie to wygląda tylko czy to się jakoś czyści !

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tradycyjne, gipsowo-kartonowe sufity podwieszane, montuje się niekiedy kilka dni, gdyż konieczne jest opróżnienie pomieszczenia, zamontowanie stelaża i płyt, a na końcu sprzątanie.

Dlatego alternatywą są sufity napinane, które instaluje się w zaledwie kilka godzin, i to bez wynoszenia mebli z pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

My do aranżacji wnętrz wykorzystaliśmy przede wszystkim oświetlenie LED https://ocrana.pl/ jako że jest najbardziej oszczędne i trwałe. A Wy z jakiego oświetlenia przede wszystkim korzystacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >