suszarki łazienkowe (do ręczników itp.)

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 listopada 2010, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktoś z Was posiada suszarkę łazienkową na prąd ? chodzi o te do suszenia ręczników lub ubrań.

wygląd mają niezły, zużycie prądu też chyba nie jest duże (?)

kolejne pytanie to czy lepiej kupić grzejnik dekoracyjny czy suszarkę łazienkową, bo chyba mają podobne funkcje ?

i najważniejsze czy kojarzycie firmę Atlantic Polska ?



Ten post był edytowany przez dudi_poz dnia: 4 kwietnia 2011, 18:56
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2010, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolałabym kupić grzejnik dekoracyjny. Tak to prawda mają podobne funjkcje, ale grzejnik oprócz tego że spełnia się w roli suszarki i źródła ciepła to jeszcze wygląda efektownie, ale niestety koszta są wyższe niż w przypadku suszarki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2010, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc takie suszarki moim zdaniem nie są super przydatne i funkcjonalne. Tak jak pisze przedmówca lepsze są normalne grzejniki. Na nich też z pewnością wysuszysz ręcznik :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2010, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki wydaj mi się że lepsza jednak będzie suszarka niż grzejnik. Jest bardziej praktyczniejsza.
Można na niej suszyć mokre ręczniki, bieliznę, ubrania.
A na grzejniku przecież nie będziemy wieszać ubrań do wyschnięcia.
Taka suszarka na dodatek ogrzeje nam łazienkę, więc grzejnik jest nam już nie potrzebny.
No i fajnie wygląda, nadaje nowoczesnego charakteru naszej łazience. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2010, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli opinie są podzielone, część jest za suszarką część za grzejnikiem dekoracyjnym.

ale jednak bardziej przekonuje mnie opinia pati_44
ma rację że na suszarce mamy dużo miejsca by wysuszyć ubrania, ręczniki....
i że spełnia ona nam jeszcze funkcje grzejnika.

ciekawe jeszcze czy szybko w praktyce schną ubrania czy ręczniki na takiej suszarce?

i czy ktoś z was wie jak jest z poborem prądu przez taką suszarkę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2010, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym chyba jednak optował za grzejnikiem. Inne koszty, a od koleżanki wiem, że ta suszarka nie jest jakaś rewelacyjna. Kupili jakiś czas temu i teraz trochę żałują. Ale oczywiście wybór należy do Ciebie:) Z tym prądem nie wiem za bardzo jak to jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2010, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy jaką suszarkę wybierzesz. Jeżeli wystarczy ci mała suszarka o mocy grzewczej ok. 40 W to z pewnością warto zakupić elektryczną. Plusem jest także to że taką suszarkę do ręczników, będziesz mogła wykorzystywać latem bez konieczności odpalania C.O

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2011, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewielką łazienkę na pewno ogrzeje taka suszarka, tym bardziej że nie jest to małych rozmiarów urządzenie. A lepiej i szybciej wysuszy mokre ręczniki po kąpieli, niż grzejnik czy zwykła suszarka postawiona blisko grzejnika. Do łazienki lepsza jest taka suszarka.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2011, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Równie dobrze co taka suszarka,sprawdzi się grzejnik dekoracyjny i to prawda. A co lepiej i szybciej wysuszy ręcznik? Wszystko zależy od temperatury jaką ustawimy,od niczego więcej. Grzejnik dekoracyjny również oddaje dużo ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie. Kupując grzejnik masz takie 2 w jednym i suszarkę i grzejnik. Ta suszarka co pokazana jest na zdjęciach na początku wątku to takie teraz są grzejniki więc argument, że nie zmieści się pranie na grzejniku zupełnie odpada. Po drugie nie wieżę, że taka suszarka ogrzeje normalnie pomieszczenie. To co w takim razie. Odzielnie montować i grzejnik i suszarkę. Bez sensu. Dodatkowe zużucie prądu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >