szukam firmy stawiającą domy drewniane

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

27 września 2012, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: ZenonJanik napisał: Firm budujących jest tyle, że głowa boli. Jak 16 lat temu
budowałem dom to nie było jeszcze tyle firm, wiec
wybrałem solidną firmę górali poleconą przez znajomego
(o forach internetowych to wtedy nie słyszałem). Firma
nazywa się Stollux i z tego co wiem budują do dzisiaj
podobno nawet za granicą.


Patrzyłam właśnie na ich domy szkieletowe, ładnie wyglądają, a Pan budował ze Stolluxem z bali czy szkielet? Jest Pan zadowolony?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2012, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie najdroższym elementem całej inwestycji jest ziemia, bo materiały i ekipę budowlaną można poszukać za rozsądne pieniądze. Coraz więcej osób decyduje się na domy typu Kanadyjska bo one są tańsze od mieszkania.
Ogłoszenia Zlecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2012, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko ładnie i pieknie do puki nie otrzyma gotówki a potem sie wypnie na ciebie po pierwsze oszukują na gwozdziach bo maja zbijac domki z gwozdzi aluminowych a nie stalowych potem są zacieki i inpregnacja nic nie zmieni zaciek na 100% wyjdzie po drugie trzeba ich pilnowac bo pracownicy odwalaja fuszery po trzecie szczycą sie ze są producentem a nie trzymaja norm jak stwierdził Pan Dawid własciciel on w swojej firmie ustala własne normy LUDZIE NIE WYMIENCIE DRZWI BO SWIADŁO NA WYSOKOSC MA 200 A NIE 205 i trzeba albo na zamówienie albu u niego za 1600 zapłacic za lepsze drzwi bo to co wstawiaja seryjnie to drzwi pokojowe ze sklejki dobre do kurnika za 38 tys zł naprawde sa lepsze firmy w żywieckim które w dodatku służą pomocą po postawieniu, tu po telefonie z zapytaniem otrzymałem odpowiedz ze gosc nie bedzie mi domku serwisował zapewniaja ze drzewo jest z ich suszarni wyschniete a tak naprawde to dzien wczesniej jeszcze skowronek spiewał nanim z desek po roku leje sie żywica pomimo trzy krotnego inpregnowania deski pekają Liczy sie dla nich tylko wyrwac kase od klienta i to wszystko Nie polecam i żłuje ze u nich cokolwiek zrobiłem

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2012, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów drewnianych z bala i płazów. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Stawiamy na jakość materiałów i wykonania. Posiadamy doświadczone ekipy ciesielskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. forestus.pl i do kontaktu z nami.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2012, 13:03

Zgadzam sie: good 2 bad

Sam nie budowałem domu z drewna, a szkoda bo naczytałem i nasłuchałem się sporo dobrych opinii. Jasne, że w każdym wypadku liczy się wykonanie - jego jakość. Dom z drewna budowała moja siostra - jak wchodzę do środka czuję się jak w bajce. Wszystko jest ładnie wykonane, pachnie, czujesz się blisko natury. Ona budowała z lokalnym przedsiębiorcom, który działa na terenie lubelskiego. Nie mają wiele zleceń, a jak coś robią to bardzo dokładnie i tradycyjnymi metodami. Możesz obejrzeć ich realizacje tutaj: http://www.chata-staropolska.com/realizacje.html, jesli ci się spodoba to zawsze możesz się zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów drewnianych z bali i płazów. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Stawiamy na jakość materiałów i wykonania. Posiadamy doświadczone ekipy ciesielskie. Nasz oferta jest przejrzysta - bez ukrytych kosztów. Sprawdź nas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.forestus.pl i do kontaktu z nami.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2012, 00:26

Zgadzam sie: good 2 bad

Ja tam polecam firmę www.chata-staropolska.com ! Wykonali dla Mnie świetny dom z Bali . Naprawdę warto !!! Polecam i Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2012, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, sprubój z firmą Bastpol z Wawy. Podaje adres strony http://www.bastpol.com.pl. Na stronie kilka projektów wraz z cenami.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2012, 20:30

Zgadzam sie: good 2 bad

Witam,
Chciałbym się wypowiedzieć na temat firmy , którą poruszył użytkownik "Piotr456" . Firma www.chata-staropolska.com jest firmą z wielką tradycją . Firma robi bardzo piękne domy , taki i wybudowali także Mi !! Za co z tego miejsca dziękuję ! Pracownicy są bardzo mili i sumienni , sam właścieiel dzwoni i uprzedza o drobnych poprawkach itd . Warto skorzystać z Ich usług . Ta firma bastpol nie jest aż taka dobra , także miałem okazję z Nimi prowadzić rozmowy jednakże nie przekonali Mnie . Projekty wyglądały super ale były zbytnio wyostrzone co Mnie Od Nich odtrąciło . Ja polecą firmę chata- staropolska ponieważ jestem zadowolony z Ich usług :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2012, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Basia123 napisał: Użytkownik Gość: ZenonJanik napisał: Firm budujących jest tyle, że głowa boli. Jak 16 lat temu
budowałem dom to nie było jeszcze tyle firm, wiec
wybrałem solidną firmę górali poleconą przez znajomego
(o forach internetowych to wtedy nie słyszałem). Firma
nazywa się Stollux i z tego co wiem budują do dzisiaj
podobno nawet za granicą.


Patrzyłam właśnie na ich domy szkieletowe, ładnie wyglądają, a Pan budował ze Stolluxem z bali czy szkielet? Jest Pan zadowolony?


Pani Basiu, ja budowałam ze Stolluxem dom z bali. Bedzie już 8 lat. Od początku miałem do nich zaufanie, dobrze nam sie rozmawiało i przede wszystkim widać było, ze to fachowcy. Mam śliczny dom o powierzchni 80 m2. Dokładnie taki, jaki chciałem. Nie narzekam na rozszczelnienia, wiem że to częsty problem. W moim przypadku wszystko poszło sprawnie, jak będzie miała Pani ochotę, to podeślę zdjęcia. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Własna firma Liczba postów: 217 Grupa: Firmy budow... Prowadząc firmę z dużą flotą samochodów, warto rozważyć zakup paliwa do firmy z transportem. Dokładnie jak to wygląda można się dowiedzieć z tego artykułuhttps:...
  • Praca Liczba postów: 83 Grupa: Firmy budow... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://interimjob.pl/ , na której znajdziecie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji pośredni...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >