szukam firmy stawiającą domy drewniane

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 marca 2007, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Noszę się z zamiarem postawienia domu drewnianego. Jest sporo ofert na rynku ale którą wybrać?
Może ktoś już ma jakieś doświadczenia i byłby chętny polecić fachową i godną zaufania firmę?
Bardzo proszę o pomoc. Marchewka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2007, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

pozdrawiam serdecznie .budujemy od ponad 30 lat budynki wykorzystujace energie odnawialna

www.isomax.com.pl

Zbudujemy dla ciebie dom który potrzebuje badzo mało ciepł 5kw/m2 rok
dajemy wieczysta gwarancje na działanie systemu grzewczo klimatyzacyjnego

iwestycja w budowe jest taka sam jak w zwykły dom..
kontakt rafał lisowicz 516981034 gg10441662 wspólpracujemy z najlepszymi w polsce w domkach drewnianych..a moze nasza technologia..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2007, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firme Domy i domki .. wspólpracuja z nami badzo dokłanie wykonane..

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2007, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marchewka35 napisał: Witam
Noszę się z zamiarem postawienia domu drewnianego. Jest sporo ofert na rynku ale którą wybrać?
Może ktoś już ma jakieś doświadczenia i byłby chętny polecić fachową i godną zaufania firmę?
Bardzo proszę o pomoc. Marchewka



Polecam firmę ARBOL z okolic Garwolina. Budują domki w całej Polsce i Europie - w cenach chyba konkurencyjnych. Nie mam w tej chwili telefonu, ale jeżeli będziesz zainteresowana, to go zdobedę. pozdrowienia

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2007, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma z duzym doświadczeniem: http://www.promopack.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2009, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

www.sielanka.org.pl
postawili mi dom pod klucz. mieszkam już rok i jestem bardzo zadowolony. Nawet terminowi, dobre doradztwo i niezłe ceny. Jest jeden problem - dom jet tak ładny, że przechodnie nie dają mi spokoju. Napisałem kartkę: NIE PRZESZKADZAĆ!!!
Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2009, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze w zakresie dostaw i montażu: pokryć dachowych (dachówka, blachodachówka, pokrycia bitumiczne i inne); okien i wyłazów połaciowych, systemów dociepleń poddaszy, systemów dociepleń elewacji metodą "lekką-mokrą", stolarki okiennej, bram garażowych, ogrodzeń posesyjnych oraz automatyki.

Świadczymy również usługi budowlane w zakresie: kompleksowej budowy domów jednorodzinnych, remontów kapitalnych jak i doraźnych.

Wykonujemy także projekty i budowle DOMÓW Z BALI DREWNIANYCH oraz DOMÓW SZKIELETOWYCH

Doświadczeni montażyści gwarantują wysoki poziom obsługi handlowej i montażu.
Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak:
- RUPP Ceramika,
 - BRAAS,
 - MEYER HOLSEN,
 - IBF,
 - PLANNJA,
 - BLACHDOM,
 - MARLEY,
 - NICOLL,
 - FAKRO,
 - VELUX,
 - ISOVER,
 - GENDERKA,
 - AW WIŚNIEWSKI,
 - i inne.

Nasze atuty:
Kompleksowa oferta w jednym miejscu
- Doświadczona kadra
- Konkurencyjne ceny
- Sumienność
- Gwarancja na wykonane montaże
- Pomoc w wyborze technologii i materiałów
- Fachowe doradztwo techniczne
- Dowóz materiałów

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
"EMIBUD" Adam Błędowski

Górsk ul. Akacjowa 2
87-134 Zławieś Wielka

Salon Sprzedaży
TOPORZYSKO 24
87-134 Zławieś Wielka
(trasa nr 80 Toruń-Bydgoszcz)
tel./fax. 056-674-15-83
kom. 0509-064-501
NIP: 956-182-70-84
REGON 340050859
www.emibud.pl
biuro@emibud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2010, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako że sam niedawno borykałem się z wyborem firmy która wybuduje mi dom podzielę się swoją opinią. Ja wybrałem firmę Urbud ze Zbytkowa, gdyż już wcześniej kupowałem od nich altanę do ogrodu i byłem zadowolony, a na Śląsku mają bardzo dobrą renomę. No i dobrze trafiłem, firma pozwoliła mi nanieść zmiany na plan domu. Godzą się na niemal wszystko co zaakceptuje architekt. Dom wykonany solidnie, bez fuszerki - szczerze polecam! domy z drewna

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2010, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę "Juhas" - najatrakcyjniejsze ceny jakie spotkałem, a domek naprawdę ładnie wykończony. Budują w systemie szkieletowym, czyli najlepszym i podobnie jak w przypadku przedmówcy też pozwalają na zmianę projektu. Polecam - domki z drewna

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2010, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Domy z Drewna,
to idealne wyjście dla kogoś kto ceni sobie niezawodność i szybkość wykonania.
Osobiście polecam firmę Juhas z Województwa Śląskiego oferującą bardzo dobre Domki z Drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >