tapeta czy farba?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

4 października 2010, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

No to ja nie będę inny i też powiem że jestem za farbą. Możesz przecież pomalować dwie ściany a dwi następne obłożyć tapetą takie wyśrodkowanie jeśli zależy Ci i na jednym i na drugim :) A po drugie teraz to jest bardzo modne rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2010, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbym miał znowu remontować to zdecydowałbym się na pomalowanie farbą, ale jednocześnie wstawiłbym do pomieszczenia, na najbardziej widocznej ścianie fajną wstawkę z 2-3 pasów tapety z dużym wzorem. Byłoby moim zdaniem dużo ciekawiej, niż sama pomalowana farbą ściana w całym pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2010, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem za tapetą :) podobają mi się pomieszczenia, gdzie jedna ściana we wzorzystej tapecie "robi" cały wystrój, teraz jest tyle fantastycznych wzorów, że trudno coś wybrać, ja planuję położyc tapetę za gładka jasną kanapą, tylko najpierw muszę przemalować ściany z ciemnego fioletu na jasny kolor, kto mówił, że malowanie jest łatwiejsze ;>

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja obstawiam malowanie - bez problemu można przemalować

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytań tego typu przewija się mnóstwo, ale pomimo to odpowiem po raz kolejny: kwestia gustu! I jedna i druga forma wykończenia ma wady i zalety. Tapety w dzisiejszych czasach potrafią zaskakiwać bogactwem wzorów, stylem i klasą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2010, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozwolę sobie wkleić link do znalezionego ostatnio przeze mnie świetnego, choć chyba mało popularnego (znalazłem go przez przypadek) serwisu o tapetach ściennych http://tapetyscienne.eu. Sama główna strona jest strasznie pusta, ale dużo ciekawsze są 'podserwisy', w jednym autor opisuje aranżacje tapet ściennych, a w drugim katalogi tapet ściennych. Pokazane tam wnętrza przekonały mnie troszkę ku tapetom, ale jednocześnie duża ilość jednokolorowych tapet stosowanych w aranżacjach utwierdziła mnie w przekonaniu, że tapetowanie można pogodzić z malowaniem a efekt może być naprawdę super :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2010, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, wszystko jest kwestią gustu i chyba też samych warunków. Nie każda sciana bedzie wygladała dobrze z tapetą i na odwrót. Ja osobiscie wole jednak sciany malowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2011, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile osób tyle opinii. Powiem Ci, że ja jak już mam pomalowany pokój, to po pewnym czasie marzy mi się tapeta, a jak mam wytapetowany, to jednak tęsknię za farbą. Także w tym aspekcie jestem bardzo niezdecydowana.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam się zgadzam z Andrzejem34...mozna to łaczyc i wychodzą na prawde ciekawe kombinacje, gdy np dwie ściany są pomalowane, a dwie wytapetowane...zawsze, to coś innego i przyciągajacego uwage;)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

albo nawet kawałek ściany można obkleić tapetą, widziałem ostatnio jakiś program w telewizji o remontach wnętrz i tam właśnie tak zrobii, że ogólnie był pokój cały pomalowany, a na jednej ze ścian kawałek był wyklejony tapetą w pionowe paski różnej grubości. Bardzo fajnie to wygądało.

Na pewno dużo fajniej niż wyklejenie całego pomieszczenia tapetą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble Kuchenne opinie Warszawa Liczba postów: 30 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem nie powinieneś się ograniczać do Warszawy i okolic, jest wiele internetowych sklepów ogólnopolskich, które chętnie takie meble przywiozą czy nawet....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 24 Grupa: Wykańczamy... Oprócz narzędzi przydadzą się kleje i masy uszczelniające a wtedy warto zapoznać się z ofertą tej marki https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/ jak-naprawic-pek...
  • Kuchnia Liczba postów: 34 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...
  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?
  • Okna do domu Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >