taras drewniany

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 września 2011, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie dotyczące montażu, otóż mam teraz taras z płytek betonowych, dodam że tras jest w bloku a chciałabym położyć Bangkirai pytanie moje jest takie: czy legary można położyć bezpośrednio na tych betonowych płytkach, czy może stosować jakieś podkładki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2011, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli podłoże jest wystarczająco utwardzone można na nim położyć taras.
Oczywiście, podkładki muszą być zastosowane, aby legar nie absorbował wilgoci od podłoża. Przykładowo, podkładki z granulatu EPDM firmy Spax- aż 3 zł za sztukę, lub rozwiązanie tańsze papa- przynajmniej 5mm grubości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2011, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy papa jest równie wydajna co ten granulat?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2011, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Papa jest zdecydowanie bardziej wydajna niż granulat. Minus stosowania papy pod legary jest taki, że papa pod wpływem temperatury "siądzie" i z 5 mm odstępu od podłoża zrobią się ok. 3 mm

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

pod wpływem wysokiej temperatury papa siada, tak?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2014, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na taras deski podłogowe zrobiłem sam, ale podstawą do tego jest dobrej jakości drewno rozgladając się po okolicy trafiłem na tartak http://krobex.pl/tartak-2/ mają tam duży wybór może ktoś skorzysta

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym impregnowałeś? Ja się intensywnie zastanawiam nad środkami do impregnacji drewna na zewnątrz i do wewnątrz Osmo, ale gdzieś na forach przeczytałem, że to są olejowoski i są trudniejsze i bardziej wymagające w codziennej pielęgnacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2014, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie wybudowałem taras i chcę położyć na nim drewniane deski. Zastanawiam się jednak czy deszcz ich nie zniszczy. Oczywiście zabezpieczę je odpowiednio ale myślę czy nie zrobić też jakiegoś zadaszenia... Widziałem dzisiaj na ogrodosfera.pl/Palram niedrogie konstrukcje Palram. Macie jakiś dach nad tarasem czy nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 05:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Od zawsze marzył mi się drewniany taras przy domu. Zamierzam w przyszłym miesiącu zrealizować swoje marzenie, ale zastanawiam się, której firmie powierzyć to zadanie. Wybór nie jest prosty. Ceny są porównywalne, ale mi przede wszystkim zależy na jakości. Z tego co zdążyłem wyczytać i popytać wśród znajomych, warto zainteresować się ofertą od http://www.domeknajurze.pl/nasza-oferta/taras y/tarasy-drewniane/16. Czy ktoś z Was korzystał lub ma jakieś doswiadczenie we współpracy z nimi?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2017, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem czy jest to takie nowoczesne rozwiązanie, duzo bardziej takim mozna nazwać kostki dekoracyjne stworozne przez Pozbruk sa nowe piekne modele jak chociazby Linea Platynowa czy Łupek Galaxy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...
  • Jakie lakierem pomalować drewniany taras? Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert tar... Nie jest to za bardzo mój obszar wiedzy. Raczej ciężko będzie mi w tym przypadku pomóc.
  • Markizy tarasowe Liczba postów: 205 Grupa: Ekspert tar... Markizy tarasowe rozważałem ale ostatecznie wybrałem jednak zadaszenie. Tu https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu macie ofertę na takie nowoczesne i solidne,....
  • Deski tarasowe Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert tar... Zamiast drewna najlepszy będzie kompozyt wygląda jak drewno a jest o niebo lepszy w pielęgnacji itd, nie musisz malować szorować no i nie nagrzewa się aż tak od...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >