wanna czy prysznic

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 maja 2009, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

mam małą łazienkę i muszę wybrać między wanną a prysznicem? co byście zrobili na moim miejscu? poradźcie mi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2009, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

to zależy czy lubisz długie kąpiele czy szybkie :lol: jeśli długie to wybierz wannę, w której możesz się zrelaksować, jeśli jednak krótkie to radzę prysznic :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2009, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A najlepiej to mieć i jedno i drugie :lol: , bo każde z nich ma swoje zalety i wady. Prysznic przydaje się jak chcemy się szybko i oszczędnie umyć, a w wannie można sobie poleżeć i zrelaksować się... :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2009, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zastosować wannę z panelem prysznicowym i po kłopocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2009, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, to byłoby dobre rozwiązanie. Ale co wtedy z zamykaniem? Taką wannę obudowuje się też tak jak prysznic?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2009, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Część zabudowy panelowej jest ruchoma na zasadzie przesuwanych drzwi :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2009, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wystarcza specjalna zasłona do prysznica, a tak w ogóle to nie wyobrażam sobie życia bez wanny.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2009, 01:01

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie wanna prysznic jest dobry do hotelu poza tym w wannie jakby co prysznic też weźmiesz a jak będziesz mieć zachciankę to się powylegujesz w gorącej wodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2009, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

z tym że prysznic nadaje się do hotelu a nie do mieszkania się nie zgodzę:
http://www.domoklik.pl/oferta/sprzedam/mieszkanie/157500/maz owieckie-Zyrardow-.html
w takim lofcie (nowoczesnym, designerskim i luksusowym) jest właśnie prysznic (na antresoli przy łóżku) i moim zdaniem jest tam całkiem na miejscu :) Prysznic to wygoda i oszczędność czasu, nie każdy lubi się moczyć w wannie, niektórzy wolą szybko się umyć, a potem delektować się lekturą w pościeli :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2009, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojoj, widać nie jestem nowoczesny i nie czuję luksusu. Osobiście nigdy nie zdecydowałbym się tam zamieszkać. Łazienka jako aneks sypialni, rury pod sufitem itd. Design może i ciekawy ale mi coś takiego kompletnie się nie podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >