waska łazienka

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

31 sierpnia 2009, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
mam prblem otórz moja łazienka ma bardzo kiepskie wymiary 152 szerokosci cm na 210 długosci . niestey nie mam pojecia jak mam ją urzadzic . mam małe dziecko i dużego męza wysoki i przy kosci . co wstawic aby wszyscy byli zadowoleni z kąpieli . pomimo tego do łazeni chciała bym wstawic pralke i umywalke ale jak to zrobic ??? zero pomysłu . pomocy czy ktos ma jakis pomysł ???
łazienka ma drzwi wejsciowe na szerokosci 155 i sa to 80cm (szerokosc drzwi ) natomiast na drugiej scianie na szerokosci jest okno .
Za wszystkie pomysły bede niezmiernie wdzieczna .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2009, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli drzwi wejściowe wypadają na środku, to miejsca do popisu jest niewiele.
Moje zdanie jest takie:
1. Przy małym dziecku lepiej mieć wannę /nawet małą/, niż kabinę prysznicową. Można ewentualnie dołożyć składaną zabudowę panelową, by duży mąż nie męczył się w wannie. O ile dobrze wyobrażam sobie pomieszczenie, to wannę w takim przypadku umieściłbym pod oknem /przeciwlegle do wejścia/.
Są małe wanny, które się mieszczą w 155 cm i zabiorą z długości ok 70 cm. Zostanie Ci więc jeszcze 140 cm luzu.
2. Umywalkę można umiejscowić zaraz przy wejściu po którejś ze stron. Zależnie od jej wielkości pozostanie problem miejsca dla pralki. Można wstawić wąską pralkę "40" z ładowaniem górą i problem z głowy. Pozostanie jeszcze niecały 1 m na umywalkę.
3. Sprawdź czy da się zyskać miejsce montując małą umywalkę narożną /może być wraz z szafką/
4. umywalka + pralka powinny zająć tą samą ścianę by umożliwić swobodny dostęp do wanny i baterii.
5. Zastanów się czy nie lepiej przerzucić pralkę do kuchni -> zyskasz miejsce w łazience na większą umywalkę lub większą szafkę z blatem /przydaje się przy dzidziusiu/ no i oczywiście swobodę ruchu w momecie jej braku :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >