wymiana dachu z eternitu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

22 maja 2015, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firmy zajmujące się utylizacja odpadow, ze swojej strony mogę polecic http://www.nowista.pl/ , sa bardzo profesjonalni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, no tak firma zajmuje się utylizowanie odpadów, ale nie znalazłem na ich stronei żadnej informacji, że zajmują się utylizacją eternitowych płyt bądź w ogóle eternitu...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2015, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm również nie widzę, ale może oni utylizują wszystko ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Śmiechem żartem ,ale to naprawdę bezsensowne dodawać reklamę firmy, która nawet nie wykonuje danej usługi. To odstrasza klientów, zamiast ich przyciągać. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2015, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie również nie jest to za fajne posunięcie. Ale my nic z tym nie zrobimy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2015, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No niby tak, ale niesmak pozostaje :/ Znasz może jakieś inne zalety dachówki np. od braasa względem blachodachówki oczywiście oprócz trwałości :) No i tego, że jak przy montowaniu blachy przesuniemy jeden arkusz po drugim to tragedia.

Ten post był edytowany przez ottenjeden dnia: 7 października 2015, 19:30
Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście :) Względy akustyczne. Dachówka jak najbardziej nie przewodzi ciepła tak jak blacha, dlatego możemy spokojnie wytrzymać na poddaszu albo właśnie postawić na Tegalit Protegon, który teraz również mozna znaleźć na obniżce Dachobrania 2015. Estetyka to zupełnie inna bajka, bo nie ma co porównywać. Bezosługowość i na koniec świetna 30 letnia gwarancja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2015, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

jak eternit idzie do wywalenia to koniecznie trzeba sie skontaktowac z Asik http://www.asik.pl/klienci-indywidualni-asik< /a>. Oni sie zajma tymi odpadami, a my nie bedziemy sobie musieli zaprzatac tym glowy i nie bedziemy miec zagraconego podworka :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2015, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś ostatnio braas dostał rekomendacje cechu kominiarskiego, na ich system komunikacji dachowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, wiem odpowiedziałem na to już w poprzednim temacie. Ale i tak wielkie brawa, że Braas nie idzie w ilośc, a nadal trzyma bardzo wysoka jakość. Dbając nie tylko, aby dachówka była świetnie wykonana, ale równiez akcesoria i dodatki nie odstawały od nich w tym względzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >