zmywarka dla 2 osób?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

17 lipca 2017, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie tylko czy dla 2 osób nie jest to przesada, bo zużywamy mało naczyń i garnków, więc spokojnie można je umyć ręcznie. Uważam, ze wtedy zmywarka zwyczajnie nie jest potrzebna, co innego dla 3-4 osobowej rodziny.


www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zmywarka to świetna rzecz, ja nie wyobrażam sobie bez niej życia. Widziałam, że teraz można kupić w promocji na media expert zmywarkę Siemens i jeszcze dodają gratis tabletki do zmywania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2017, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dwóch osobach jest już sens kupować zmywarkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli codziennie zużywanie dużo naczyń to jak najbardziej warto zainwestować w mniejszą zmywarkę o szerokości 45cm- tyle moim zdaniem w zupełności wystarczy. Kupicie bez problemu do kwoty 1 tyś zł.

www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

My parę miesięcy temu kupiliśmy zmywarkę do naczyń, a jest nas dwoje. Moja partnerka chętniej gotuje, bo nie musi zmywać. Zmywarkę puszczamy czasem co 2 dni, jak nie uzbieramy naczyń. Jest to dla nas bardzo opłacalne, zauważyliśmy mniejsze zużycie wody. A mamy dużą zmywarkę, 60 cm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2018, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie już życia bez zmywarki, to taka oszczędność czasu.. Dla dwójki osób najlepsza jest mniejsza wersja, ale nie ta malutka bo tam nie zmieści się za dużo naczyń. Takie jest moje zdanie, ale może wam akurat starczy. Spojrzyjcie na to co piszą inni na ten temathttp://maxmag.pl/jaka-wybrac-zmywarke-jakie-f unkcje-oferuja-nam-zmywarki/ Jak się ma więcej informacji, to pomaga, to w wyborze - który jest spory, ale na pewno coś się znajdzie. To naprawdę spore ułatwienie - tylko wrzucasz i z głowy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam bardzo podobne wątpliwości dwa lata temu. Kupilismy Candy, uważam,że był to jeden z bardziej trafionych pomysłów.moja zmywarka jest funkcjonalna i ekonomiczna, zużywa bardzo mało wody o jej parametrach mozna poczytać na stronie producenta http://www.candy.pl/pl_PL

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2018, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakiej marki tabletki polecacie? U mnie niestety często się nie rozpuszczają na krótkim czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2018, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem przy dwóch osoba nie opłaca kupować się zmywarki.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2018, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bo pewnie to nie Ty zmywasz naczynia ;)
Ja sobie nie wyobrażam już zycia bez zmywarki, oszczędzam mnóstwo czasu. A co do tabletek, o które wczesniej pytałam, to kupiłam wczoraj w promocji w biedronce sunlight, 2 razy użyłam póki ci dają radę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >