Informacje podstawowe:
- Przedmiot oferty: Lokal
- Typ oferty: sprzedam
- Cena: 16000
- Cena za m²: 44 44
- Powierzchnia: 360.00 m²
- Województwo: wielkopolskie
- Miejscowość: Poznań
- Ulica / dzielnica: Jeżyce
- Standard: 5
- Nr oferty: 10944094
Przedmiotem oferty są nowoczesne, klimatyzowane powierzchnie biurowe o bardzo wysokim standardzie, mieszczące się w nowoczesnym biurowcu niedaleko ulic Niestachowskiej i Wojska Polskiego w Poznaniu.
Znajdują się tutaj wysokiej klasy gotowe do użytku biura wraz z zapleczem socjalnym o całkowitej powierzchni 360m2 zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Każda powierzchnia posiada niezależne wejście. Posesja jest ogrodzona, z elektryczną bramą wjazdową, wideo domofonem i kamerami. Na posesji znajduje się parking dla ok. 20 aut. W okolicy Firmy usługowe, handlowe. Przed posesją istnieje możliwość umieszczenia reklamy.
Budynek ogrzewany centralnie (koszt ogrzewania wliczony w cenę najmu!), każde pomieszczenie wyposażone w ogrzewanie podłogowe, programatory temperatury, klimatyzację.
W cenę najmu wliczone są koszty utrzymania : prąd, woda, centralne ogrzewanie!
Atutem lokalizacji jest położenie blisko centrum, łatwość dojazdu z autostrady A2 oraz lotniska Ławica, niedaleko znajduje się przystanek autobusowy.
Układ pomieszczeń:
-14 pomieszczeń biurowych
-2x łazienka z kabiną prysznicowa i wc
-2x niezależne wc
-2x kuchnia
-2x mała serwerownia
-2x hall
Istnieje możliwość wynajęcia tylko jednego z pięter z niezależnym wejściem o powierzchni całkowitej 180m2 lub dwóch pięter biurowych 360m2 + nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 180m2.
Oferta godna polecenia, więcej zdjęć na http://www.imperium.nieruchomosci.pl/
Zapraszam na prezentację!
W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych ofert. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy bardzo prosimy o kontakt.
Agent prowadzący ofertę:
Katarzyna Wajnert
Tel: 502-600-130
mail: k.wajnert@imperium.nieruchomosci.pl
skype: k.wajnert.imperium
Więcej podobnych ofert mogą państwo znaleźć na naszej stronie internetowej
www.imperium.nieruchomosci.pl
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.
Informacje uzupełniające:
Polecane ogłoszenia
-
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Ursynów, ----------------------------- Cena: 2600000 -
Dom - sprzedam
mazowieckie, Warszawa Włochy Cena: 1200000 -
Dom - wynajmę
mazowieckie, Warszawa Bemowo Cena: 4500
Szukaj ogłoszeń
Inne ogłoszenia
-
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Warchałowskiego Ursynów Cena: 304000 -
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Ateńska Praga-Południe Cena: 350000 -
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Skarbka z Gór Białołęka Cena: 364000 -
Mieszkanie - sprzedam
mazowieckie, Warszawa, Piaseczyńska Mokotów Cena: 387000 -
Mieszkanie - wynajmę
mazowieckie, Warszawa, Zwycięzców Praga-Południe Cena: 1700