Agpol
offline
Imię: Firma
Nazwisko: Agpol
Województwo: wielkopolskie
Miejscowość: Powidz
Login: Agpol
Wykształcenie: wyższe
Data urodzenia: 1 stycznia 1986
Płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon:
Strona WWW: http://www.agpol.com/
Branże: Meble
O mnie: Firma Agpol od 1986 r. działała jako mała, rodzinna firma zajmująca się szyciem wyrobów skórzanych. Obecnie zatrudniamy 60 osób i produkujemy meble wypoczynkowe ze skóry, eko skóry i tkanin. W ofercie posiadamy narożniki, kanapy, fotele, łóżka i pufy.
Praca: Producent mebli
Zainteresowania:


  • Elewacje Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Ja na przykład dowiedziałem się o elewacje z piaskowca . To jest po prostu rewelacyjna oferta.
  • Kancelaria prawna Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Mogę się pochwalić, że kilka tygodni temu dowiedziałem się o prawnik tarnów . Ciekawie ile osób skorzysta z tej oferty.
  • WYROBY BETONOWE Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Zapraszam wszystkich do rewelacyjnej oferty płyty ażurowe Kraków . Sam o tej ofercie wiem od kumpla.
  • WYLEWKI Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Kilka tygodni temu skorzystałem z wylewki cementowe . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
  • DEZYNSEKCJA Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Podjąłem decyzje, że na pewno bardzo szybko skorzystam z dezynsekcja kraków . To jest bardzo dobra oferta.

Społeczność budnet.pl ma już 17889 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 126

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >