admin_devilbiss.info
offline
Imię:
Nazwisko:
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Żyrardów
Login: admin_devilbiss.info
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 listopada 2009
Płeć:
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon: 609905030
Strona WWW: https://devilbiss.info
Branże: Automatyka, Maszyny budowlane, Materiały i chemia budowlana, Ogrodzenia
O mnie: Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki DeVilbiss. Działamy na obszarze województw mazowieckiego i łódzkiego. Zajmujemy się dystrybucją pistoletów lakierniczych DeVilbiss oraz akcesoriów. Oferujemy taże kompleksowy serwis sprzętu marki DeVilbiss. Nasza firma działa w branży od wielu lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz ogromna wiedzę na temat lakiernictwa przemysłowego. Zapraszamy do kontaktu.
Praca: Zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą ręcznych oraz automatycznych pistoletów lakierniczych marki DeVilbiss w Polsce. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki DeVilbiss. Działamy na obszarze województw mazowieckiego i łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Żyrardowie.
Zainteresowania: Pistolety Lakiernicze
Automatyczne Pistolety Lakiernicze
Lakiernictwo Przemysłowe


  • Elewacje Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Ja na przykład dowiedziałem się o elewacje z piaskowca . To jest po prostu rewelacyjna oferta.
  • Kancelaria prawna Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Mogę się pochwalić, że kilka tygodni temu dowiedziałem się o prawnik tarnów . Ciekawie ile osób skorzysta z tej oferty.
  • WYROBY BETONOWE Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Zapraszam wszystkich do rewelacyjnej oferty płyty ażurowe Kraków . Sam o tej ofercie wiem od kumpla.
  • WYLEWKI Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Kilka tygodni temu skorzystałem z wylewki cementowe . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
  • DEZYNSEKCJA Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Podjąłem decyzje, że na pewno bardzo szybko skorzystam z dezynsekcja kraków . To jest bardzo dobra oferta.

Społeczność budnet.pl ma już 17889 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >