adwMarianWachowiak
offline
Imię: Marian
Nazwisko: Królikowski
Województwo:
Miejscowość: Ząbki
Login: adwMarianWachowiak
Wykształcenie:
Data urodzenia: 6 listopada 1980
Płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon:
Strona WWW: https://wachowiak-marian.pl/
Branże: Meble
O mnie: Kancelaria Marian Wachowiak oferuje dostosowaną do potrzeb przedsiębiorców, a także osób prywatnych kompleksową, stałą lub okresową obsługę prawną w problemach prawnych związanych z realizowaną działalnością bądź życiem osobistym. Kancelaria Adwokacka Marian Wachowiak - Katowice pomagamy w szerokim zakresie prawa. W przypadku osób prywatnych od prawa rodzinnego, cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego aż po upadłości konsumenckie. Nasze usługi służą ochronie Twojego interesu! W przypadku gdy jesteś przedsiębiorcą Adwokat Marian Wachowiak zadba o to by Twoje umowy z kontrahentami były korzystne, nakierujemy prawnie na zabezpieczenia realizacji umów oraz zdiagnozujemy i zasygnalizujemy ryzyko. Zapraszamy kancelaria wachowiak-marian.pl
Praca:
Zainteresowania:


Brak aktywności.
  • Elewacje Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Ja na przykład dowiedziałem się o elewacje z piaskowca . To jest po prostu rewelacyjna oferta.
  • Kancelaria prawna Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Mogę się pochwalić, że kilka tygodni temu dowiedziałem się o prawnik tarnów . Ciekawie ile osób skorzysta z tej oferty.
  • WYROBY BETONOWE Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Zapraszam wszystkich do rewelacyjnej oferty płyty ażurowe Kraków . Sam o tej ofercie wiem od kumpla.
  • WYLEWKI Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Kilka tygodni temu skorzystałem z wylewki cementowe . Każdy kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
  • DEZYNSEKCJA Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Podjąłem decyzje, że na pewno bardzo szybko skorzystam z dezynsekcja kraków . To jest bardzo dobra oferta.

Społeczność budnet.pl ma już 17889 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >