Grupy, do których należy gabon / Posty napisane przez gabon (1484)

Tematem przewodnim targów Budma 2011 będzie „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień we wszystkich dziedzinach działalności człowieka i funkcjonowania gospodarki. „Zrównoważone budownictwo" to świadome kierowanie się zasadami ekonomii, ekologii i ergonomii w budownictwie, mające na celu optymalizację sprawności energetycznej budynku, zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności użytkowej oraz zminimalizowanie skutków oddziaływania na środowisko naturalne.


Jak temat, jeśli chciałbyś coś sprzedać umieść tu post z opisem.


Sama jestem świeżo przed remontem łazienki i po prostu szukam inspiracji. Jakie macie pomysły na wystrój i wyposażenie łazienki? Wanna czy prysznic? Firm oferujących produkty łazienkowe jest naprawdę dużo, dlatego przyda mi się każda rada i pomysł. Z tego co się orientowałam najlepsze i zarazem najtańsze wyposażenie oferuje Sanplast. Pan w sklepie budowlanym mocno zachwalał te firmę, zastanawiam się czy wy również macie podobne odczucia? Kogo polecacie?


Oferty pracy w budownictwie, informacje o rekrutacji itp


Propozycje oświetlenia do ogrodu. Ciekawe rozwiązania, prezentacja lamp ogrodowych najazdowych. Wszystko co jest związane z oświetleniem ogrodu.


Wszystko o narzędziach maszynach budowlanych. Co warto polecić innym fachowcą a jakich narzędzi okazują się prawdziwym ,, bublem". Zacieraczki, agregaty tynkarskie, koparki, agregaty prądotwórcze, wiertarki,,,,,,,,,,,,itp


Jaka powinna być idealna kuchnia? Na co zwracać uwagę przy jej aranżacji.


Społeczność budnet.pl ma już 19219 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >