Architektura – lista artykułów

Nadmorskie inwestycje Invest Komfortu

Invest Komfort, znany na Pomorzu deweloper i generalny wykonawca obiektów mieszkalnych i biurowych, ukończył dwie inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście. W październiku do użytku oddane zostały osiedla Sopocki Parkuru II w Sopocie i Morena Park w Gdańsku. Firma zapowiada kolejne inwestycje w regionie Trójmiasta.

Miejskie wille odmienią Drogę Dębińską

Najbardziej zaniedbane fragmenty Poznania stopniowo odmieniają się. Proces ten nie przebiega tak szybko, jak byśmy tego chcieli, ale jest widoczny. Dotyczy to także centrum miasta.

Ruszyły prace nad budową pięciogwiazdkowego Hotelu Hilton we Wrocławiu

- Rozpoczynamy prace archeologiczne na terenie, gdzie w 2010 roku stanie hotel najsłynniejszej sieci na świecie – potwierdza Paul Adolph z Wings Properties.

Solaria Center – inwestycja z charakterem

Już w przyszłym roku w samym centrum Opola, przy placu Kopernika, otwarte zostanie nowoczesne centrum handlowo-usługowe Solaris Center. Na środę 28 listopada zaplanowano ceremonię wmurowania kamienia węgielnego. Inwestor – Irlandzka Grupa Inwestycyjna (IGI), przy bliskiej współpracy z władzami miej-skimi, opracowała niezwykle funkcjonalną koncepcję nowej przestrzeni miejskiej, łączącej aspekty komercyjne i społeczne.

Budowa apartamentowca Meridian w Warszawie zakończona

HOCHTIEF Polska Oddział Budokor zakończył trwające od styczna 2006 roku prace przy budowie apartamentowca Meridian. Inwestorem tego nowoczesnego budynku mieszkalnego w centrum Warszawy jest Ronson Development Investment Sp. z o.o. Jest to już piąty projekt mieszkaniowy, zrealizowany przez HOCHTIEF Polska przy współpracy z Grupą RONSON, która w ubiegłym tygodniu zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Złota klatka otwarta

Luksusowe osiedla do tej pory kojarzone były z zamkniętą, starannie strzeżoną i niedostępną dla „zwykłych śmiertelników” przestrzenią. Nieufne spojrzenia ochroniarzy dawały do zrozumienia, że miejsce przypadkowych przechodniów jest za szlabanem strzegącym tajemnic mieszkańców. Najnowszy trend w architekturze przełamuje to sztywne podejście. To, co prestiżowe, staje się otwarte i dostępne dla wszystkich.

Zakończenie inwestycji - Rezydencja Warecka - Ruszył kolejny etap sprzedaży luksusowych apartamentów

Rezydencja Warecka to stylowa kamienica nawiązująca do najlepszych wzorów z okresu międzywojennego. Doskonała i kameralna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w bardzo cichym i spokojnym otoczeniu, pomiędzy Placem Powstańców Warszawy a Nowym Światem, zapewnia dogodną komunikację oraz możliwość korzystania z uroków Warszawy (Trakt Królewski).

Sea Towers – najwyższa inwestycja mieszkaniowa w Polsce

Już w tym roku Gdynia może poszczycić się najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce. Kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej firma Invest Komfort buduje luksusowy apartamentowiec Sea Towers. Najbardziej spektakularna inwestycja mieszkaniowa północnej części Polski zaoferuje swoim mieszkańcom wysokiej jakości apartamenty z obsługą i bogatym zapleczem rekreacyjno-rozrywkowym.

Składane podesty robocze TECHBAU

Firma TECHBAU z Opola wprowadza na polski rynek składane podesty robocze. To produkt, który sprawdzi się na każdej budowie oraz wszędzie tam, gdzie prowadzone są prace remontowo-budowlane na niedużej wysokości, np. tynkowanie, malowanie czy układanie glazury. Podesty mogą być wykorzystywane do wszelkich prac prowadzonych we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Są doskonałą alternatywą dla klasycznych drabin budowlanych.

Platynowe mieszkania w centrum Wołomina

W samym sercu Wołomina powstanie nowoczesny budynek wielorodzinny. W połowie października ruszy budowa Platinum Plaza. Sprzedaż już się rozpoczęła.


Stron: 53 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  50 51 52 53  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 15753 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >