Nowa ustawa o efektywności energertycznej

Nowa ustawa o efektywności energertycznej

Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań wspólnie z Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej zorganizowały seminarium zatytułowane „Budownictwo Energooszczędne: prawo, praktyka, a rzeczywistość”.

 

Podczas konferencji, która odbyła się w dniach 18-19 marca w Krakowie zaprezentowany został najnowszy projekt firmy Wawel Service „Dom dla Każdego”. W marcu tego roku rozpoczęliśmy sprzedaż domów energooszczędnych w jednej z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych obecnie technologii. Pomysł realizujemy we współpracy z firmą Viessmann, M3 System, PRO-Eco oraz biurem projektowym Archisystem. W projekcie pod nazwą „Dom dla Każdego” oferujemy sprzedaż domu wraz z działką w cenie mieszkania, tj. już od 360 tyś zł– mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

 

 

 

Energooszczędne domy to odpowiedź firmy na rosnące oczekiwania Klientów oraz przyjętą przez sejm ustawę o efektywności energetycznej. Projekt już cieszy się dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest m.in. poruszenie tematu w Radiu Kraków.

 

Źródło: Prime Time PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • podatki i oplaty lokalne Liczba postów: 9 Grupa: Zanim wybud... Jak najbardziej jeśli prowadzimy własną działalność to ja również jestem zdania, że coraz więcej na sam temat podatków powinniśmy wiedzieć. Jak dla mnie bardzo....
  • Sprzedaż mieszkania w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Rynek wtórn... wydaje mi się że sprzedaż mieszkania w Warszawie to nic trudnego ? tyle ludzi tam chce kupic cos sensownego _____________________ https: //www.stonoga.edu.pl/ja...
  • Kupno mieszkania Liczba postów: 56 Grupa: Rynek wtórn... Ja od urodzenie mieszkałem w bloku i dom a raczej obowiązki, które są związane z jego posiadaniem mnie przerażały. Osobiście wolę przeznaczyć ten czas, który po...
  • Gdzie szukać nieruchomości? Liczba postów: 248 Grupa: Rynek pierw... Zobacz tutaj gdzie polecają wystawić domy na sprzedaż i tej podstawie szukaj, będzie najszybciej :)
  • deweloper we Wrocławiu Liczba postów: 362 Grupa: Nieruchomoś... Ja zdecydowałam się na wybór dewelopera inkom we Wrocławiu. Myślę, że warto. Wszystkie informacje były mi przekazywane. Serdecznie polecam.

Kalkulator zwrotu podatku VAT za materiały budowlane

Społeczność budnet.pl ma już 17346 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >