4 Luksusowe rezydencje w Gdyni

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 kwietnia 2013, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Z wielką przyjemnością pragnę przedstawić Wam projekt Tesoro Ivory Residences.
Jest to zespół rezydencji położonych w Gdyni, nieopodal morza.
Bardzo korzystna lokacja sprzyja zarówno cichej wyizolowanej atmosferze, ale równocześnie jest blisko do miasta. To nietuzinkowa propozycja dla ludzi kochających styl i luksus.
Zobaczcie galerię zdjeć:http://www.tsinvest.pl/pl/tesoro-ivory-residences/gal eria-luksusowych-rezydencji

Jak i filmiki zapierające dech:
http://www.tsinvest.pl/pl/luksusowe-rezydencje-filmy
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2013, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście, rezydencje bardzo luksusowe i z klasą. Moją uwagę przykuł również ogród. Piękny i duży. http://www.tsinvest.pl/pl/tesoro-ivory-residences/galeria-lu ksusowych-rezydencji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2013, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się osiedle Leśne w Gdyni podoba. Osiedle graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, miejsce wymarzone.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2013, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zachwalamy projekty w Gdyni to jeszcze jedna kwestia warta poruszenia, a w zasadzie inwestycja do obejrzenia, konkretnie mam na myśli nadmorską Rezydencję Redłowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam fajne mieszkania w Villa Campina, osiedle wygląda bardzo ładnie, całość wygląda super a i promocje są duże.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2013, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Villa Campina fakt, ładne osiedle, bo to ten sam deweloper buduje, ale jest ono w Ożarowie Mazowieckim :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W Gdyni powstaje Rezydencja Redłowo, położona na wzgórzach z widokiem na panoramę miasta, bliziutko do morza, w pobliżu rezerwat przyrody, całość wygląda imponująco.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2013, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Gwoli ścisłości warto dodać, że buduje tą inwestycję podwarszawski developer JW Construction, podobnie jak niektóre inwestycje w Łodzi, Poznaniu i oczywiście stolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam na ich stronie tą inwestycję, jest świetna i zaczynam żałować, że nie mieszkam w Gdyni ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale w końcu ten developer buduje mieszkania w różnych miastach może i w Twoim też, zorientuj się bo warto u niego kupić mieszkanko, można trafić na fajne promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >