mieszkanie w pod miastem

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

24 maja 2016, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, chciałby mzakupić mieszkanie inwestycyjne pod warszawą, na przykład w radzyminie, ale nie znam kompletnie rynku więc nie wiem komu zaufać i z kim podpisać umowę. będe wdzieczna za każdą pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Weźcie sobie zajrzyjcie na [url]mieszkania żyrardów to zobaczycie jak powinny cenowo i jakościowo wygldądać fajne mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Weźcie sobie zajrzyjcie na mieszkania żyrardów to zobaczycie jak powinny cenowo i jakościowo wygldądać fajne mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę mieszkanie bliżej centrum ponieważ lepiej jest z dojazdem. Planuję skorzystać z oferty mieszkania dla młodych w Warszawie http://ncinvestment.pl/inwestycje sprzedaż już ruszyła tylko czekam na decyzję banku dotyczącą kredytu. Co sądzicie o tym osiedlu?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie dużo lepiej kupowac od dewelopera niż z wolnego rynku od niewiadomo kogo. Aktualnie na celowniku mam nowe mieszkania w Wawrze na osiedlu Miasteczko Wawer, przede wszystkim dlatego ta okolica bo są duże mieszkania z widokiem na las a tego mi najbardziej brakuje na co dzien w miescie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2017, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w Radzyminie to może warto rzucić okiem na to, co mają w sprzedaży na osiedlu pod nazwą Akacjowa Aleja? Może coś się znajdzie takiego, co spełni wymagania pod względem lokalizacji i kosztów.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To czy lepiej mieszkać w centrum czy pod miastem, zależy już od nas oraz innych czynników które mają na to wpływ. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie co dokładnie w naszym przypadku będzie miało sens, przyniesie większą korzyść oraz gdzie czujemy się lepiej.


Hexar.Nieruchomości.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2018, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj istnieje wiele firm, które pomóc mogą w znalezieniu mieszkania, czy to pod miastem, czy zdecydowanie bliżej centrum. Sam miałem styczność z wrocławską firmą Verso, której wsparcie okazało się niezastąpione.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2019, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również zdecydowałem się na wyprowadzkę pod miasto. Szukałem czegoś pod Szczecinem i trafiłem na ofertę dewelopera https://www.grazdeweloper.pl/ Jego inwestycje są solidne i mają całkiem niezłe ceny. Jeżeli też poszukujecie czegoś w okolicach Szczecina to polecam wam zgłosić się do tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2019, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy w grę wchodzą okolice jakiegoś innego większego miasta? Ciekawie zlokalizowane są przede wszystkim nieruchomości oferowane przez różnego rodzaju biura i agencje. Mieszkania na sprzedaż Trzebinia mogą się jak dla mnie okazać strzałem w dziesiątkę. ;)

Ten post był edytowany przez Herbert dnia: 19 sierpnia 2019, 09:53
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >