Mieszkanie w Warszawie - gdzie ?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2017, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinnam zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 9 sierpnia 2017, 16:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

porównaj oferty, zobacz które miejsca Cię interesują (dzielnice) jaki masz budżet. Każdego dewelopera trzeba prześwietlić zaczynając od tego czy należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Oo, rynek pierwotny do dobra decyzja! Przeglądałem sobie z ciekawości niedawno różne oferty luksusowych mieszkań w Warszawie, a konkretniej na Woli. Mozna trafić na perełki współczesnej architektury :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie sprawę przeanalizowałam i uznałam, że jednak rynek wtórny jest lepszą opcją, bo nie trzeba czekać kilku lat na ukończenie inwestycji. Zaszłam w ciążę i koniecznie z mężem musieliśmy zamienić naszą kawalerkę na coś większego, dlatego od razu skontaktowaliśmy się z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim (tel. 603 195 624) , który zaproponował mieszkanie w Wilanowie niedaleko przedszkola (tak z myślą o przyszłości :) ). Ja nawet o tym wtedy nie myślałam, ale faktycznie z czasem odczułam na własnej skórze, że to duże udogodnienie. Jakbym codziennie musiała teraz jeździć po kilka kilometrów z córką i stać w korkach to pewnie bym ze skóry wyszła, a tak to mamy rzut kamieniem ;) Nie wiem czy deweloperki mają takie dobre lokalizacje, wydaje mi się że raczej są bardziej na uboczu

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2018, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałeś o osiedlu Leśny Kwiat, zielone, spokojne i na dodatek w przystępnej cenie mieszkania. Ważną opcją jest że wlicza się to w projekt mdm, dlatego sporo młodych ludzi mieszka w tej okolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2018, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

My się rozglądamy za mieszkaniem dla córki, wkrótce idzie na studia i rozważamy taki zakup jako inwestycję. Mąż znalazł bardzo fajne mieszkanie w inwestycji Nowy Marysin http://www.apm-development.com.pl/apartamenty -marysin, bardzo nam się podobają te mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Włochy + Osiedle Dźwigowa Park moim zdaniem to optymalne rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć fajne mieszkanie w niezatłoczonym miejscu, a do tego nie zaciągać kredytu na 600 tysięcy albo więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2018, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowalem deweloperskie a chcialem wczesniej z rynku wtornego i jednak deweloperka to duzo lepsza decyzja, wszystkie instalacje nowe, zrobione na cito. Kupowalem 70m mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer i jestesmy bardzo zadowoleni, sa 4 pokoje, 2 dziecięce i 1 nasz. Standard wysoki, osiedle super i okna z widokiem na las

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, nowe mieszkanie ma więcej zalet a najwięcej ma taki http://www.solecresidence.pl/ luksusowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji i przepięknej okolicy, można taki kupić w stolicy na Śródmieściu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Wilanów moim zdaniem najlepsza dzielnica w stolicy i przemawia za tym wiele argumentów. Spokojna i ładna okolica, dobre dojazdy, wiele centrów rozrywki. W kwestii mieszkaniowej najlepiej przedzwonić do agenta Eugeniusza Jaworskiego, tel. 603 195 624 .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >