Mieszkanie w Warszawie - gdzie ?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2017, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinnam zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 9 sierpnia 2017, 16:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

porównaj oferty, zobacz które miejsca Cię interesują (dzielnice) jaki masz budżet. Każdego dewelopera trzeba prześwietlić zaczynając od tego czy należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Oo, rynek pierwotny do dobra decyzja! Przeglądałem sobie z ciekawości niedawno różne oferty luksusowych mieszkań w Warszawie, a konkretniej na Woli. Mozna trafić na perełki współczesnej architektury :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie sprawę przeanalizowałam i uznałam, że jednak rynek wtórny jest lepszą opcją, bo nie trzeba czekać kilku lat na ukończenie inwestycji. Zaszłam w ciążę i koniecznie z mężem musieliśmy zamienić naszą kawalerkę na coś większego, dlatego od razu skontaktowaliśmy się z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim (tel. 603 195 624) , który zaproponował mieszkanie w Wilanowie niedaleko przedszkola (tak z myślą o przyszłości :) ). Ja nawet o tym wtedy nie myślałam, ale faktycznie z czasem odczułam na własnej skórze, że to duże udogodnienie. Jakbym codziennie musiała teraz jeździć po kilka kilometrów z córką i stać w korkach to pewnie bym ze skóry wyszła, a tak to mamy rzut kamieniem ;) Nie wiem czy deweloperki mają takie dobre lokalizacje, wydaje mi się że raczej są bardziej na uboczu

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2018, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałeś o osiedlu Leśny Kwiat, zielone, spokojne i na dodatek w przystępnej cenie mieszkania. Ważną opcją jest że wlicza się to w projekt mdm, dlatego sporo młodych ludzi mieszka w tej okolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2018, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

My się rozglądamy za mieszkaniem dla córki, wkrótce idzie na studia i rozważamy taki zakup jako inwestycję. Mąż znalazł bardzo fajne mieszkanie w inwestycji Nowy Marysin http://www.apm-development.com.pl/apartamenty -marysin, bardzo nam się podobają te mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Włochy + Osiedle Dźwigowa Park moim zdaniem to optymalne rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć fajne mieszkanie w niezatłoczonym miejscu, a do tego nie zaciągać kredytu na 600 tysięcy albo więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2018, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowalem deweloperskie a chcialem wczesniej z rynku wtornego i jednak deweloperka to duzo lepsza decyzja, wszystkie instalacje nowe, zrobione na cito. Kupowalem 70m mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wawer i jestesmy bardzo zadowoleni, sa 4 pokoje, 2 dziecięce i 1 nasz. Standard wysoki, osiedle super i okna z widokiem na las

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, nowe mieszkanie ma więcej zalet a najwięcej ma taki http://www.solecresidence.pl/ luksusowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji i przepięknej okolicy, można taki kupić w stolicy na Śródmieściu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Wilanów moim zdaniem najlepsza dzielnica w stolicy i przemawia za tym wiele argumentów. Spokojna i ładna okolica, dobre dojazdy, wiele centrów rozrywki. W kwestii mieszkaniowej najlepiej przedzwonić do agenta Eugeniusza Jaworskiego, tel. 603 195 624 .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kupno mieszkania Liczba postów: 820 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 181 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 27 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Janpul Liczba postów: 3823 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 39 Grupa: Nieruchomoś... Podpisywaliście kiedyś cesję umowy deweloperskiej? Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup nieruchomości od dewelopera. Bardzo pomocny okazał się dla mnie artykuł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >