kupno mieszkania

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 maja 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

cześc:) Szukamy z mężem mieszkania do kupienia w krakowie. Z tego co wiem, teraz jak się chce kupic nowe mieszkanie to sie podpisuje umowy o wiele wcześniej, bo w większoości te mieszkania sie dopiero budują a juz sie sprzedają, czy to prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba zależy od tego, czy okolica jest popularna ;) jak jadę tramwajem do pracy to mijam taki blok, który już dawno został wybudowany, ale wisi na nim ogłoszenie, że wciąz są wolne mieszkania ;) ale to chyba dlatego, że jest bardzo blisko torów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2017, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, to prawda, dzisiejszy rynek nieruchomości rządzi się pewnymi regułami. W niektórych okolicach miasta inwestycje deweloperskie są na tyle popularne, że mieszkania zostają sprzedane jeszcze zanim rusza budowa budynku. Dla przykładu, budowa naszej nowej inwestycji w Krakowie, przy ul. Dobrego Pasterza zostanie zakończona pod koniec 2019 roku, a oddana do użytku kwartał później, lecz już z końcem 2017 roku przewidujemy zakończenie podpisywania umów z kupującymi. Więcej o tej inwestycji oraz o planach z nią związanych możesz przeczytać na naszej stronie: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,20,hsd-inwestycje-dobrego-pa sterza-39.html. W przypadku takich inwestycji istnieje także możliwość rezerwacji mieszkania. Po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej, oferta wybranego mieszkania nie będzie przedstawiana innym kupującym.Jest to często wybierana opcja w przypadku, kiedy potrzeba więcej czasu na dokończenie formalności związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego. Rezerwacja mieszkania gwarantuje także cenę mieszkania, która rośnie wraz z ilością sprzedanych mieszkań.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

NO własnie tak czytałam, w sumie to niegłupia opcja - rzeczywiście można już spłacić część kredytu albo jeszcze zebrać trochę pieniędzy na zakup mieszkania. Ale zawsze jest ryzyko, że taka firma splajtuje w między czasie i co wtedy?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba juz dawno nie było zadnej afery związane z nieuczciwymi deweloperami ;) trzeba być ostrożnym, ale nie ma co za bardzo siać paniki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sieję paniki :P zadaję tylko pytanie, czy takie rzeczy się zdarzają i jak sie przed tym chronić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tu nie doradzę ;/ Orientuje się jedynie w wynajmowaniu mieszkań. Na https://iexpert.pl/produkty/ubezpieczenie-naj emcy/ nawet ostatnio wyczytałam, że są takie specjalne polisy dla najemców. Za 50 zł jest się ubezpieczonym od wielu wypadków, jak np. zalanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy kupił dom w tzw zabudowie bliźniaczej. Na początku myślałem, że to jest kiepski pomysł....bo mówił, że nie wytrzymuję w bloku a tu takie coś...Myślałem tak do momentu kiedy go odwiedziłem na parapetówce. Bardzo ładne mieszkanie, ustawne, nikt sobie nie przeszkadza z mieszkańców i jest tak jakoś bardziej rodzinnie. Jak ktoś też waha się czy kupić takie dom w zabudowie bliźniaczej to można sobie popatrzeć na tą inwestycję mojego kolegi www.smigielskigroup.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też niedawno zdecydowałem się na zakup mieszkania. Kupiłem mieszkanie od dewelopera w Rzeszowie. Dokładnie będę mieszkał na osiedlu www.osiedleolbrachta.pl i jestem zadowolony z tego zakupu. Osiedle jest eleganckie a mieszkania dobrze wykończone.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też zastanawiam się nad zakupem domu od dewelopera, ale akurat tego > http://pasieki-komorniki.pl/ Bardzo nowoczesne osiedle, na którym zaprojektowano specjalny system kanalizacyjna, a całość jest już wykończona i na osiedlu znajdują się już lampy, chodniki, a nawet mnóstwo miejsc parkingowych. Jestem mile zaskoczona tym jak wyglądało to osiedle na żywo.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 12 stycznia 2018, 14:09
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 44 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 181 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 27 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Janpul Liczba postów: 3823 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 39 Grupa: Nieruchomoś... Podpisywaliście kiedyś cesję umowy deweloperskiej? Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup nieruchomości od dewelopera. Bardzo pomocny okazał się dla mnie artykuł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >