Akcesoria do drzwi

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

6 września 2017, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: treg napisał: Zależy ile tych zamków potrzeba. Ja z racji prowadzenia
firmy zamawiam zamki i zawiasy w ilościach hurtowych na firmakowal.pl Taniej nie da się
zamówić. Jeżeli ktoś zastanawia się, gdzie zamawiać
zamki i inne akcesoria do drzwi to polecam


Warto patrzeć na to czego używają największe firmy. Przy tak dużej produkcji jaką mają największe firmy w Polsce jak Porta czy też Erkado sięgającej około 30000 sztuk skrzydeł miesięcznie, nie wyobrażam sobie aby mogli pozwolić sobie na wypuszczenie drzwi ze słabej jakości akcesoriami. Takie oszczędności to tylko gwóźdź do trumny, bo reklamacje posypią się lawinowo, co kosztuje znacznie więcej czasu i pieniędzy jak danie od razu dobrej jakości zamków czy zawiasów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2017, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma czegoś takiego jak klaka antywłamaniowa. Co najdalej są klamki z szyldem zabezpieczającym przed rozwierceniem wkładki.

Źródło: http://www.sklep.winkhaus.pl/
Tu akurat winkhausa akcesoria są pokazane.

A co do klamek to cieszy mnie co raz bardziej, że dość duże firmy jak Tupai produkują co raz więcej klamek w kolorze czarnym. Wcześniej (jakieś 2 lata temu) dostać taka klamkę graniczyło z cudem. Teraz można wybierać we wzorach bardziej nowowczesnych i klasycznych. Ja sobie sprawiłem czarną Futurę przez jedną z firm którą sprzedajemy. Powłoka PVD i ten odcień czerni idealny.
http://erkado.pl/wp-content/uploads/2017/07/ERKADO-katalog-D W-2017-_1.pdf
Strona 104. A ta na stronie 102 (prawy dolny róg) też wygląda całkiem nieźle i nie wiem czy teraz tej bym nie wolał do siebie. Niestety jak zamawiałem to była tylko (i aż) Futura w czarnym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2018, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mazwoj napisał:
Warto patrzeć na to czego używają największe firmy. Przy
tak dużej produkcji jaką mają największe firmy w Polsce
jak Porta czy też Erkado sięgającej około 30000 sztuk
skrzydeł miesięcznie, nie wyobrażam sobie aby mogli
pozwolić sobie na wypuszczenie drzwi ze słabej jakości
akcesoriami. Takie oszczędności to tylko gwóźdź do
trumny, bo reklamacje posypią się lawinowo, co kosztuje
znacznie więcej czasu i pieniędzy jak danie od razu dobrej
jakości zamków czy zawiasów.


Mimo wszystko małe wpadki zdarzają się. Swego czasu DRE miało problem z zawiasami (jakieś 10 lat do tyłu). Szybko wyłapali pomyłkę producenta zawiasów i zaczęli akcję serwisową z wymianą zawiasów. Ważne jak firma potrafi się zachować w razie problemów, bo nie da się takowych uniknąć przy tak dużych produkcjach. Swego czasu nawet Wikęd wypuścił jedną serię drzwi z zasuwnicami co potrafiły się zaciąć. Od razu zaczęli wymieniać nawet sprawne zasuwnice na nowe aby Klient nie musiał nawet zgłaszać reklamacji. Dzisiaj wszystkie zasuwnice już chodzą poprawnie. Widać choroba wieku młodzieńczego nowych drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2018, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A weź sobie jeszcze zobacz czy nie znajdziesz takiego czegoś w obi albo castoramie. Ogólnie na gazetkonosz.pl masz gazetki marketów budowlanych. Przeglądaj na bieżąco co mają w promocji albo jakie wyprzedaże. Można sporo fajnych produktów w dobrej cenie dostać.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Automatykę do drzwi i okien zdarza mi się zamawiać przez stronę ragen.pl. Dużym plusem sklepu jest duża dostępność najlepszych marek, także nie trzeba od jednego sklepu do drugiego krążyć żeby sobie dobrać konkretny mechanizm tylko wszystko mam pod jednym namiarem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2018, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które rozglądają się za akcesoriami do drzwi polecam skontaktować się z firmą www.firmakowal.pl Jest to hurtownia oferująca osprzęt do montażu drzwi i bram. Mają szeroką i atrakcyjną ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii akcesoriów do drzwi i nie tylko, polecam zwrócić uwagę także na nasza stronę Hemos.pl zajmujemy się tym na co dzień i służymy swoją pomocą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2018, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: daaa napisał: Automatykę do drzwi i okien zdarza mi się zamawiać przez
stronę ragen.pl. Dużym plusem sklepu jest duża
dostępność najlepszych marek, także nie trzeba od
jednego sklepu do drugiego krążyć żeby sobie dobrać
konkretny mechanizm tylko wszystko mam pod jednym namiarem.


Co raz więcej liczących się producentów ma to dostępne od ręki w katalogach. Od czytników biometrychnych, przez sterowanie smartfonem, po inteligentne systemy zdalnego sterowania przez internet.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak Mazwoj. Jest cała rzesza producentów idących mocno w takie rozwiązania.
http://wiked.pl/katalogi/katalogdrzwi.pdf - strona 12
Jedna uwaga. Takie rozwiązania nie mogą być budżetowe i bardzo tanie. To w końcu zabezpieczenie domu, to w końcu możliwość wejścia do domu jakby jakiś system z nieznanych powodów przestał działać. Ja od siebie polecę WiKeysa którym miałem możliwość się trochę pobawić. Kapitalna rzecz. Niestety nie montowałem tego osobiście jeszcze ale jak rozmawiałem z kolegą z branży to jest to dość prosta rzecz.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2019, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja montowałem proste systemy opierające się raczej na wymianie wkładki, która działa pod Wi-Fi, jak prawdziwy system inteligentnego domu. Mimo wszystko użyteczny bajer.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >