Bezpłatne szkolenia BHP dla firm budowlanych

« Powrót do artykułu: Bezpłatne szkolenia BHP dla firm... | « Powrót do grupy: Aktualności

29 sierpnia 2016, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz wartościowych informacji na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego, to zdecydowanie polecam stronę http://jakagasnica.pl/ , mnie udało się znaleźć tam sporo ciekawych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkolenia bhp w atrakcyjnych cenach w Krakowie można znaleźć w http://hsec.pl/kurs-pierwszej-pomocy.html . Zobaczcie sami, a być może również i was zainteresują usługi dostępne w tej firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez wątpienia za sprawą tego rodzaju szkoleń, możemy znacznie zgłębić swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie mniej jednak także w sieci znajdziemy wiele cennych informacji na ten temat, chociażby odwiedzając BLOG BHP http://blog-glovex.pl/ . Są na nim publikowane wyczerpujące artykuły, dotyczące takich zagadnień jak: ochrona słuchu i dłoni pracowników, zalety korzystania z czapek roboczych, czy też zabezpieczania podwładnych przed upadkami. Na pewno każdy pracodawca, jak i osoba zatrudniona na etacie, powinna tam zajrzeć:)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne, kompleksowe szkolenie okresowe – zarówno z zakresu BHP, jak i ochrony PPOŻ, warto zatem zlecić zewnętrznej firmie. Szkolenia dla firm budowlanych i dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych przeprowadzała u mnie firma gpsbhp.eu. Są to szkolenia w formie instruktażu, dzięki czemu są one ciekawsze niż zwyczajne szkolenia BHP w formie wykładów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Smutna prawda jest taka, że większość firm i tak nie skorzysta z darmowych szkoleń BHP bo nie cena szkolenia jest dla nich barierą a to, że nie mieści im się w głowie jak można wysłać pracownika na 1 dzień szkolenie. W tej chwili sami właściciele nie rozumieją, że szkolenia to inwestycja a nie koszt. Nawet jak dojdzie do wypadku to tylko kombinują jak by tu sprawę wyprostować a nie mają mobilizacji aby systemowo podejść do spraw BHP w firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda, że tak to wygląda w przypadku niektórych firm. Nie ma chyba nic istotniejszego od szkoleń BHP. Wypadałoby przeprowadzać je regularnie, ponieważ to od nich tak naprawdę zależy bezpieczeństwo pracowników. W ludzi należy inwestować i pracodawcy powinni liczyć się z kosztami. Współpraca z firmami takimi jak http://bhpgroup.pl/ przebiega naprawdę sprawnie, więc nie bardzo rozumiem, czego tu się obawiać. Czasami koszta nie są wcale takie duże. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2020, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast jak najbardziej mogę polecić Wam tutaj, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez placówkę Elpax, którzy również prowadzą profesjonalne kursy z zakresu BHP i nie tylko. Na stronie internetowej http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/warsz taty.html znajdziecie dokładniejsze informacje i mam nadzieję, że umożliwią Wam odpowiedni rozwój i oczywiście przełoży się to na skuteczną pracę w zawodzie. Trzymam kciuki!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16091 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >