Bio kominki?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 sierpnia 2010, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem coś o bio kominkach, czy ktoś z was wie może o co się tak dokładniej z nimi rozchodzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to super rozwiązanie. Kominki te zapewniają bezpieczeństwo, są wykonane z wysokiej jakości materiałów a także równomiernie spalają bioetanol.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2010, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę powiedzieć, że z biokominkami spotkałam się juz w niejednym domu i jak narazie nie spotkałam się z negatywną opinią na ich temat :) A wyglądają naprawdę uroczo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2010, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Biokominki są o tyle dobre że nie wymagają przyłącza do komina. Nie wytwarza się w nich dym i sadza. Palisz biopaliwem. Wszystko bardzo tanie i ekologiczne. Polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

witajcie, Ja bardzo polecam biokominki ale co bardzo ważne: radzę wybrać kominek dobrej sprawdzonej firmy. ja mam u siebie biokominki Conmoto www.conmoto.pl i jesetm bardzo zadowolona. na rynku są jednak biokominki które jak sie często okazuje produkowane są w Chinach- z gorszych materiałów, cienkiej stali która wygina się po krótkim użytkowaniu. dlatego ja jak wybierałam dla siebie wybrałam firmę sprawdzoną. Conmoto to akurat mercedes wśród producentów biokominków. Każdy produkt zaprojektowany przez znanych projektantów i opatentowany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2011, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

co do użytkowania - jest bardzo proste- wlewa się tylko biopaliwo do odpowiedniego zbiorniczka i zapala. czyszczenie tylko wodą. nie ma popiołu ani sadzy. prawdziwa rewelacja. wprawdzie głównie biokominki mają funkcję dekoracyjną, nie są głównym źródłem ciepła, ale z mojego doświadczenia: małe pomieszczenie potrafią ogrzać. no i ten efekt..dla mnie bajka.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2011, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

do biokominków wykorzystywana jest biomasa ? czy się mylę, może mi ktoś pomóc?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2011, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, do biokominków wykorzystywana jest biomasa, a czemu pytasz? Najlepiej pali się w nim oczywiście biopaliwem i dużym plusem jest to,że nie musi być przyłączenia do komina. Fakt że mają one swoją cenę, ale wg mnie warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2011, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie mozna spotkać tylko pozytywy w wypowiedziach nt. bio-kominków. Może polecicie jakieś firmy ?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2011, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zapoznać się z ofertą Planiki, najdłużej na rynku i póki co żadnych negatywów na forach nie spotkalam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >