Boazeria nadal modna?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 marca 2017, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, czy ktoś z was ma boazerię w nowobudowanych domach? Ja sądziłam, że boazeria była modna tylko za czasów komuny, ale przypadkowo weszłam na http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jakie-sciany/boa zeria-drewniana,pr429.html i tam jest super aranżacja poddasza z białej boazerii. Czy wiecie może co to za rodzaj drzewa? Czy kupuje się już może gotowe, tj. np. panele podłogowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

niektórzy mają białą boazerie ale mi to się średnio podoba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

raczej przestarzaly pomysl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie boazeria teraz znowu praca. Ale najczęściej można spotkać ją w wersji pomalowanej na biało.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2017, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Boazeria to coś, co raz jest w modzie, a potem długo, długo nie. Dlatego uważam ją za ryzykowne posunięcie. Dzisiaj faktycznie wracają do łask białe boazerie, ale to trzeb być naprawdę pewnym, że za chwilę nie będziemy chcieli tego zmieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2017, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem fanką boazerii, ale fakt że pomalowanie jej na biało dodaje uroku i lekkości i w tej wersji wygląda całkiem fajnie. Sporo osób teraz przemalowuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie w tej kwestii i również uważam, że boazeria pomalowana nietuzinkowy kolor, nada naszemu wnętrzu oryginalności i stylu, wtedy nie potrzebujemy już dodatkowych ozdób na ścianach. macie jakieś propozycje odnośnie samego koloru?

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 00:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moda na styl skandynawski sprawiła, że boazerie wróciły. Rzeczywiście pomagają one
stworzyć wnętrze przytulne, zaciszne, urokliwe, szczególnie boazerie malowane. Dodatkowym ich atutem jest osłona ściany w miejscach, gdzie łatwo o uszkodzenia lub zabrudzenia (przedpokój, pokój dziecięcy, jadalnia.). Warto boazerie malować, wtapiają się wtedy niejako we wnętrze i stają się jego naturalnym, niewymuszonym jego elementem. Skandynawskie trendy sugerują biele i szarości jednak równie świetnie wyglądają boazerie w odcieniach pastelowych a czerń dodaje wnętrzu elegancji. Do samodzielnego łatwego tworzenia takich dekoracji, do malowania elementów drewnianych lub metalowych np. boazerii, została stworzona emalia akrylowa -Moje deko. Za jej pomocą (mamy do wyboru aż 20 kolorów) zrobienie nowoczesnej boazerii będzie proste i bardzo przyjemne.
https://www.sniezka.pl/moje-deko/

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W domku letniskowym to by nie przeszkadzało mi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W domkach letniskowych wykonanych z drewna, faktycznie boazeria na ścianach jest dobrym pomysłem, wszystko zależy od stylu we wnętrzu. W nowoczesnych domach polecam raczej tynk dekoracyjny lub ewentualnie ostatnio dosyć popularny beton architektoniczny.



Meblerafalszczapa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >