Budowa domów z drewna

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 lipca 2016, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
poszukuję firmy, która solidnie wykona dwa małe drewniane domki "pod klucz". Zależy mi na uczciwej, pracowitej i porfesjonalnej ekipie. Działka znajduje się pod Poznaniem
Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2016, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

podpinam się do pytania :)
my z mężem planujemy już od jakiegoś czasu budowę domku drewnianego, dzwoniliśmy do wielu firm, najbardziej atrakcyjna wydaje nam się jedna z firm z Obornik, ale może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie, podzieli się opinią?
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2016, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli mówimy o tej samej firmie "B.." to z całego serca polecam !
solidni i terminowi
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

jakie mają ceny ? jakie drewno wybrałaś?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2016, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ze najlepiej będzie jak się skontaktujesz z tą firmą telefonicznie albo przez ich formularz na stronie, odpowiedą Ci na wszystkie pytania, bo wiadomo - cena zależy od tego jakiego masz wymagania. Kontakt z nimi jest bezproblemowy, można się dogadać :)
Jakby co to na stronie maja też zdjecia swoich realizacji także mozesz sobie podejrzeć jak to wygląda :)
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy drewniany dom i jestem z niego bardzo dumny. Nam budowała firma AG-BUD. Jest bardzo dobrze wykonany z najlepszych materiałów. Nie zamieniłbym go na żaden.

Ten post był edytowany przez stropek dnia: 29 listopada 2016, 13:23
Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, tez jestem w trakcie wyboru firmy do budowy domu. Z tego co widzę to firma z Obornik ma bardzo dobre opinie. Sama dowiadywałam sie bezposrednio u nich jak wyglada ich oferta i naprawde jest dosc atrakcyjna, mam jednak jeszcze pytanie do osob, które juz są szczesliwymi posiadaczami domu. Na co przwde wszystkim zwrócić uwagę? chcę aby ta inwestycja służyła nam na wieki :) proszę o wskazówki :))
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli pytasz o domy z drewna to mogę polecić tą firmę http://www.partner.szczecin.pl/oferta-domki-l etniskowe-info.html jako doradcę i ogólnie fachowców. Mma z nimi bardzo dobre doświaczenia

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam bardzo dobre doświacczenia z tą firmą w zakresie budowy domu z bali: http://www.stolhaus.pl/ mój wygląda super i ogólnie bardzo dobrze się w nim mieszka. cenowo także wyszło bardzo korzystnie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2016, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaka jest cena takiego domu w ww firmach ?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >