Budowa domu metodą gospodarczą

« Powrót do artykułu: Budowa domu metodą gospodarczą | « Powrót do grupy: Aktualności

15 października 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za artykuł

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2015, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie – wiele rzeczy można zrobić systemem gospodarczym, ale niestety wszystkiego się nie da, bo potrzebne jest zaplecze. Ja na przykład mam tu na myśli fundamenty, które u mnie robiła firma, a beton dostarczał [www.zambetodrzykon.pl] – można powiedzieć, że u mnie ten system gospodarczy wyglądał tak 50/50.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 10:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2015, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pamietać, ze na budowie przyda sie tego typu zaplecze- [http://aproservice.com] , kontenery, w ktorych mozna magazynowac narzędzia, ale tez urządzic łazienkę czy tzw. "kanciapę" dla budowlańców.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 10:53
Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2015, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktoś z was ma może kontakt do dobrego geologa? widziałem tutaj w niektórych wątkach kontakt do tej firmy www.geotest.biz.pl - ale czy możecie potwierdzić, że są dobrzy?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo czytałam już o tej metodzie budowania domu. Na pewno jest tak że koszt budowy domu dzięki temu jest niższy. Ale sami całego domu nie wybudujemy. Są do zrobienia rzeczy przy których będziemy potrzebować jednak pomocy fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2015, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

budowalem dom 3 lata temu i duzo ulatwily my agregaty pradotwórcze firmy Agar www.agar-power.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >