Budynek dla firmy

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 maja 2015, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Właściwie to chodzi mi o biurowiec.
Czy jeśli jego forma będzie nietypowa, przyciągnie więcej chętnych do wynajęcia tam powierzchni?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2015, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że dla potencjalnych najemców oryginalna forma budynku będzie miała duże znaczenie, ale na pewno niemałą rolę odgrywa też lokalizacja i inne elementy praktyczne.
Tutaj: http://archiweb.pl/site_media/cache/9d/89/9d8 90365e4607dad28999d0456c454ad.jpg widziałam interesujący projekt, który zresztą zdobył nagrodę w jednym z architektonicznych konkursów.
Takie budynki robią furorę moim zdaniem.

Ten post był edytowany przez barmanka dnia: 12 maja 2015, 19:27
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2015, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie liczy się rozpoznawalność. jak firma będzie miała swoją siedzibę w znanym biurowcu i dodatkowo w dobrej lokalizacji to zdecydowanie przyciągnie zainteresowanych. może też być również ciekawa forma wykończenia wnętrza. sporo firm projektowych oferuje takie rozwiązania, np. MY IP

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2016, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej miec wyrozniajacy sie budynek albo byc w samym centrum

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2016, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że wygląd budynku ma duże znaczenie. Nietypowa forma na pewno zwraca na siebie uwagę. Na tej stronie widziałam fajną realizacje biurowca w Oławie, budynek jest w kształcie Formuły 1 http://stefania.pl/pilkington-profilit-realiz acje/. Ja tym w takim budynku chętnie wynajęła powierzchnie. Są też inne ciekawe realizacje na tej stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością wygląd budynku ma duże znaczenie, chociażby jeśli chodzi o pierwsze wrażenie ;) W Warszawie atrakcyjne biura do wynajęcia oferuje www.gwiazda.info - między innymi lokale na Ochocie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie by biurowiec, w którym znajduje się wasza firma nie odstraszał potencjalnych klientów to polecam wam zadbać o jego zewnętrzny wygląd. Firma www.tab-pure.com.pl Zajmuje się czyszczeniem szklanych elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2018, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy nietypowa forma budynku ma przełożenie na jego popularność wśród wynajmujących. Raczej bardziej istotne jest chyba by budynek był estetyczny i funkcjonalny. Dla wielu osób szukających biura ważne jest też by budynek był nowoczesny i elegancki. W Krakowie dużym powodzeniem cieszy się np. biurowiec Archetura Kraków, który możecie sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/category/obiekty/b iurowiec-archetura/. Chociaż każdemu kto ma okazje, polecam obejrzeć ten budynek na żywo, bo wygląda jeszcze lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2018, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadaliście pytanie o windy – moim zdaniem w takim budynku powinny być zarówno windy osobowe, jak również winda towarowo-osobowa przeznaczona do transportu np. materiałów biurowych, mebli, innego wyposażenia. To podstawowa sprawa. Jeżeli chodzi o firmę, polecam kontakt z firmą Windpoldźwigwindpoldzwig.pl/kontakt.html. Pomogą wycenić windę, zamontują ją, będą serwisować. Taka kompleksowa opieka.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2020, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Winda w budynku firmy to obowiązek. Jednakże, może ona ulec ogromnemu popsuciu. Ten kłopot spotkał i nas, dlatego należało coś z tym zrobić! Odezwaliśmy się do [url]https://www.technivcontroll.pl/[/ul] a naprawa zajęła im dosłownie chwilę. No i mamy w końcu spokój!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >