Ciekawy pomysł na salon i sypialnie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 czerwca 2010, 14:44

Zgadzam sie: good 1 bad

Trochę przytłaczające. Sypialnia raczej powinna być urządzona przytulnie,m a tu panuje klimat jak w muzeum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2010, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Tobą bud ja bynajmniej w tej sypialni nie mogła bym usnąć, barwy są bardzo smutne i nie ma specjalnej energii w tej sypialni :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2010, 15:23

coś w tym jest, że pomieszczenia są nieco przytłaczające i dołujące. Ja chyba w takim miejscu dostałabym depresji.
Zdecydowanie wolę jasne i kolorowe pomieszczenia.
A co powiecie na taką orientalną sypialnię http://www.facebook.com/photo.php?pid=194296&id=109218032433 472#!/photo.php?pid=194299&id=109218032433472&fbid=124487154 239893 jasna i z klimatem, a wy co myślicie ??

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2010, 15:18

Użytkownik bud napisał: Trochę przytłaczające. Sypialnia raczej powinna być urządzona przytulnie,m a tu panuje klimat jak w muzeum.

Dokładnie coś takiego przyszło mi w pierwszym momencie do głowy :lol:
W gruncie rzeczy, bardzo ładne wnętrze, ale chyba bardziej do katalogu niż do życia, zwłaszcza że sypialnia musi być miejscem sprzyjającym relaksowi, a nie przytłaczającym...

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2010, 17:08

W sypialni jakiś taki element ceramiczny może być bardzo fajny - niemniej w salonie na pewno nie wykorzystałbym mozaiki na podłodze. Zwyczajnie pomieszczenie staje się zimne i nieprzyjazne. Salon - miejsce spotkań powinien być przyjazny domownikom! Dlatego u mnie wchodzą w grę jedynie deski lub panele. Widziałem jednak ostatnio bardzo ciekawe kominki obłożone stylową mozaiką i muszę przyznać, że wyglądało to nieźle no i zapewne jest bardzo funkcjonalne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2010, 12:42

To fakt, takie chłodne materiały jak płytki w połączeniu z ciepłymi i miękkimi jak zasłony, pościel, poduszki bardzo dobrze wyglądają :)) mi się bardzo podoba aranżacja

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2010, 18:52

A mnie sie podobają te zdjęcia...:)) Takie luksusowe:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2010, 13:31

Pomysł nie jest zły - tylko bardzo specyficzny, więc nic dziwnego, że nie każdemu się podoba. Mi pasuje i myślę, że np. w takim wnętrzu: http://zeeseis.notlong.com ekskluzywnie urządzonym, pasowały by takie ceramiczne wstawki - np. do tych długich kloszy lamp.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2010, 11:39

za ciężkie wrażenie daje... Ciekawe? Ale nie praktyczne. Jakbym miała spać w czarnej łazience... Zbyt sztywne i za dużo ostrych kątów. Mieć teraz dziecko w domu...

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2011, 10:55

Specyficzne. Jak zwykle wiele zależy od oświetlenia. Dobrze dobrane może nawet taki ciężar uczynić miłym i przytulnym :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak ciekawie zaaranżować wnętrze? Liczba postów: 128 Grupa: Ciekawe pom... Szanowni Państwo, Odpowiednio dobrana farba sprawi, że wnętrze przez wiele lat zachowa oryginalny wygląd, kolory będą żywe, a ewentualne zabrudzenia będzie moż...
  • Remont łazienki Liczba postów: 172 Grupa: Ciekawe pom... Użytkownik Gość: goździkowy napisał: Należało zacząć od zaopatrzenia w stosowne wyposażenie i ceramikę. Rozwiązania dostarczone przez https://imextop32.com.pl/#...
  • Sauna Liczba postów: 112 Grupa: Ciekawe pom... Dokładnie - taka sauna to prawdziwy raj dla wszystkich domowników, bo i mężczyźni szaleją za sauną. Mój zreszta zbudowaną nasza ogrodową sam, z pomoca szwagra.....
  • Stara cegła na ścianie Liczba postów: 218 Grupa: Ciekawe pom... jeśli chodzi o cegłę to moim zdaniem najlepszą ofertę ma sklep retro-cegly.pl tutaj macie dostępne różnego rodzaju cegły w różnych wersjach, kolorach czy odcie...
  • Materiały budowlane - izolacje Liczba postów: 2 Grupa: Ciekawe pom... W mojej ocenie jeżeli szukacie dobrej jakości materiałów izolacyjnych zarówno na dach, ale również ściany to polecam wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez h...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16321 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >