Co na monotonne wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

29 czerwca 2010, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym jednak na ostre kolory w sypialni nie stawiał. Może na początku będzie efekt nowości, ale na dłuższą metę może naprawdę męczyć. Osobiście postawiłbym na jakieś fajne wyraziste meble i kilka dodatków typu narzuta, poduszki. Pomysł z wykładziną też jest fajny - ja osobiście polecam taką z długim włosiem bardzo przyjemna :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2010, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam jestem za intensywnymi kolorami... choc podobno dobrze odpoczywa sie w zieleni:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam kombinację mocnego żółtego z intensywnym ni to różem ni fioletem:) Wiem, że brzmi co najmniej strasznie, ale naprawdę świetnie wygląda. Zestaw sobie próbniki dwóch takich kolorów w sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2010, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością zmiana koloru jest dobrym rozwiązaniem, pamiętaj jedynie o tym, że jest to sypialnia, miejsce gdzie odpoczywasz. Coś energicznego, rażącego nie jest raczej wskazane. Świeczki, ramki... inne dodatki są jak najbardziej wskazane.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2010, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o "ożywianie" sypialni, to chyba najszybszym sposobem będzie fototapeta: http://fototapetaWpokoju.notlong.com stosunkowo szybko się ją nakłada, i jak się znudzi nie sprawia zbyt dużych problemów ze zmianą jej na jakąś inną. Z kolorem różnie bywa - podoba się przez tydzień, potem się znudzi i zaczyna denerwować. Lepiej więc zacząć od tańszych i szybszych rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2010, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakieś zdjęcie sypialni? Wtedy by było wiadomo co konkretnie poprawić, jak ożywić. Ja lubię w sypialni mieć dużo kwiatów, teraz są bardzo modne storczyki, fototapeta, ładna egzotyczna lampa, no mkożliwości jest po prostu mnóstwo wszystko zależy od gustu

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

fototapety to ciekawe rozwiązanie, natomiast nie wszędzie pasują. Czasami lepszym rozwiązaniem jest jakaś ramka, obraz, plakat...etc. Roślinność też jak najbardziej jest wskazana, nie przeginajmy tylko, nie róbmy ogrodów botanicznych w naszych mieszkaniach:)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko ujdzie ze smakiem kiedy jest w umiarkowanych ilościach. Myślę, że jeżeli chodzi o kwiaty to jedna duża palma stojąca powinna dodać uroku, do tego na łóżko możesz dać fajne ozdobne poduchy i kapy, miękki dywan na podłogę w odpowiednim kolorze, odpowiednio powieszone asymetrycznie zdjęcia w ozdobnych ramkach, jakiesz szablony welurowe co jest teraz krzykiem trendowym :) Wszystko się da jak się pomyśli :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2010, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście! Wszystko zależy od pomysłów, to z ich pomocą ze zwykłych "czterech ścian" tworzymy swoje wymarzone domy, mieszkania. Wszystkich niezdecydowanych zapraszam do nas. Za pomysły nie płacicie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja radziłabym poradzić się projektanta. Mocne kolory mogą wyglądać efektownie, ale należy je stosować ostrożnie. A tak poza tym, zmiana czy po prostu urządzanie wnętrza to świetna zabawa i przyjemność. My z mężem teraz rozglądamy się za projektem, gotowym co prawda, ale mam nadzieję, że będę mogła dużo zrobić wg własnej inwencji i nie mogę się doczekać tego etapu.http://projekty.lipinscy.pl/Jena/

nad tym projektem myślimy, podoba mi się również wizualizacja wnętrz. Zresztą tutaj jest przykład ładnie użytych moncych koloróm na ścianie, może cie coś zainspiruje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >