Jak zamontować lustro?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 lipca 2010, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zamontować lustro na suficie. Czy wiecie może jak je przyczepić by nie spadło? Boję się, że spadnie gdy przymocuje je na jakiś klej. Wymiary lustra to 100cm x 300cm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2010, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie lustro można przyczepić na haki albo na kolki rozporowe. Widziałam w pewnym programie budowlanym że montowali je na takie płaskie zaczepy. Nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Wyglądało to jak takie duże haftki zatrzaskowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2010, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym tez zainwestowała w jakieś haki, zdaje się, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Czasem w sklepach meblowych można znaleźć takie specjalne lustra na sufit, tzn. lżejsze, ale jak już masz, to pozostają tylko haki, trzeba tylko uważać, żeby nie zbić lustra przy zawieszaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2011, 05:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W lustrze należy wywiercić otowory i zamontować je na uchwyty i oczywiście dodatkowo na klej. Ja bym jeszcze podkleił folią bezpieczną. Ważne aby użyć dobrego kleju do luster np. Silikon L no i istotna jest jakość luster chyba nie chcesz aby za jakis czas przy takiej realizacji cos Ci sie na lustrze pojawiło, ja kupiłem belgijskie lustra firmy Haveren i są super. Mam już je kilka lat i wszystko ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2011, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz kupić takie ozdobne uchwyty do luster. Będziesz miała wtedy pewność, że lustro Ci na głowę nie spadnie a po za tym będzie to estetycznie wyglądało.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 17:30
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2011, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie uchwyty ozdobne będą chyba najlepszym rozwiązaniem,w ten sposób lustro będzie wyglądało jeszcze ładniej. Poza tym sama sztuka montażu lustra nie jest trudna.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2011, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja gdzieś na budnecie widziałem kleje silikonowe dzięki ktorym montuje sie lustra do kafelków i ściany moze cos takiego ??

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2012, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja radziłbym przyczepić lustro na kołki rozporowe,wtedy będzie się trzymać bardzo stabilnie,a w kwestii uchwytów ozdobnych-widziałem je w praktyce i faktycznie robią duże wrażenie,fajna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2012, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Na taśmę... i mówię zupełnie poważnie! Są takie co to żadna siła ich nie rozklei :D zapomniałem co to za firma ale jak znajdę to wrzucę na pewno

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2012, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

@iciesla - próbowałam na kleju i...spadło:(

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >