Co na taras?

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

24 marca 2016, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezeli nie zaufamy najlepszym producentom to potem może się okazać, że na prawdę szybko pojawią się problemy, a nawet po pierwszych zmiach jak zacznie się rozkruszać. H-plus trzyma się bardzo długo i do tej pory nie widać najmniejszych uszkodzeń ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2016, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Te H-plus to jakaś magia u mnie trzyma już mega długo i śladu uszkodzeń nie widać na kostce, musze wypróbować inne materiały z pozbruka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2016, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

H-plus to zdecydowanie jedno z topowych rozwiązań do zabezpieczen kostki, których można być na prawdę pewnym. Chwastout, Nano oraz Universal to kolejne z pocyji środków do zabezpieczeń materiałów, które dają radę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2016, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze w uzupełnieniu do poprzedniego wpisu dodam że faktycznie dalej wszystko pięknie wygląda a przy używaniu środków typu chwastout jak kolega wspomniał, kostka dalej wygląda niesamowicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2016, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku nie jest konieczne używanie środków od Pozbruk, ale zawsze po pewnym czasie warto zastosować jak widoczne są wykwity, czy lekkie zabrudzenia. Bo na pewno poradzą one sobie z takimi problemami :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na początku nie używałam żadnych środków chwastobójczych i nie wyglądało o za dobrze ale jak sięgnełam po chwastout od pozbruka mój taras odżył w okamgnieniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Chwastout zawsze dobrze jest mieć w zapasie, bo zaraz na pewno się może przydać jak wiosna i lato wejdą w pełni. A efekty są błyskawiczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No fakt na wiosne dobrze zrobić zapas chwastoutu bo już z doświadczenia wiem że chwasty pojawiają sie w najmniej oczekiwanym momencie :)))))

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

I to jak wszystko co nie jest dla Nas korzystne. Pozorny zawsze ubezpieczony, wtedy jeden dzień i mozna wszystko samemu zrobić. Efekty pojawiaja się po Chwastout nadzwyczaj szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2016, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A nawet bardzo szybko, mnie zawsze chwasty zaskakiwały a z chwostoutem to ja zaskakuje chwasty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >