Co do sypialni- komoda czy szafa?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

21 lipca 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To sprawa złożona. Musisz ustalić ile masz miejsca i co by się lepiej komponowało oraz generalnie ile i co chcesz przechowywać w komodzie czy w szafie. Ja bym proponował szafę osobiście - sam tak mam urządzoną sypialnie i jest to bardzo dobre rozwiązanie moim zdaniem.

www.1001narzedzi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa komoda, a jeżeli nie wejdzie to moim zdaniem przede wszystkim szafa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Doradzałbym podobnie jak większość tutaj szafę - moloim zdaniem jest to bardziej praktyczne i po prostu lepsze rozwiązanie od komody.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2017, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem szafa to nie mkomoda i niema co nawet porównywać tej pojemności, ale co jeśli ktoś po prostu niema miejsca na szafę? Wtedy pozostaje właśnie ta komoda, tak jak u mnie, ale i tak w domizdrowie.pl kupiłam sobie piekną i jak sie okazało nawet sporo mi się w niej zmieściło rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest komoda i sprawuje się bardzo dobrze. Moim zdaniem jest to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie - szczególnie w sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie również jest i szafa i komoda, mimo że mamy osobną garderobę :)
na komodzie stoi telewizor, bo szafka rvt była za niska i nic nie było widac ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam komodę w sypialni. A szafę niestety musiałam przenieść do garderoby.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A u nas jest jedno i drugie fajnie nawet nam to wszystko wyszło. Fakt, że zdecydowaliśmy się na zakup na meblehot.pl całego zestawu. Aj ładne mebelki i wiecie co naprawdę bardzo porządne. Chyba do salonu też u nich będziemy kupować.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do swojej sypialni wstawiłem komodę. Zamówiłem ją na www.meble-kd.pl i jeżeli szukacie dobrych mebli drewnianych to polecam wam ich. Zapewniają darmową dostawę na terenie całego kraju. Meble, które zamówiłem u nich wyglądają świetnie i są trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2017, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie podobają się meble z prawdziwego drewna, dlatego też wybrałbym osobiście coś takiego - http://meblarnia.com.pl/p/1521/1222/biala-kom oda-w-stylu-prowansalskim-rita-komody.html. Sprawdźcie, a być może także i wam spodoba się dostępna u nich oferta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >