Co do sypialni- komoda czy szafa?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

26 czerwca 2016, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

.

Ten post był edytowany przez kaaki2 dnia: 1 lipca 2016, 02:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2016, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Może szafa wnękowa? Jeżeli masz stosunkowo niewielką sypialnię to właśnie tego typu szafa sprawdzi się zdecydowanie najlepiej i będzie zarazem bardzo praktyczna,więc moim zdaniem warto się nad tym zastanowić.

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa przesuwna ale żeby nie wydawać za dużo to gotowa, jest teraz duży wybór i łatwo znaleźć to czego szukamy, zarówno pod względem wymiarów jak i wykonania - zobacz https://www.youtube.com/watch?v=1c6X0OcuVJc

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2016, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz troszkę więcej miejsca w sypialni, to zdecydowanie postaw na szafę, bo z czasem w mieszkaniu przecież pojawia się cała masa rzeczy, które gdzieś trzeba upchnąć. Myślę, ze taki rozmiar, jak ma ta szafa malibu , to zdecydowane minimum, żeby później nie mieć stresu, gdzie te wszystkie ubrania pochować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie szafa! A komoda dodatkowo, jeśli będzie na nią miejsce. Mi się bardzo spodobał ten projekt szafy:



Znalazłam go na Sprzedajemy.pl. Wiedzieliście, że tam można spotkać ogłoszenia osób wykonujących meble na zamówienie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2016, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mamy sporo rzeczy, to nie ma opcji, żeby je wszystkie zmieścić do komody, dlatego polecam, jednak zdecydować się na tego typu szafę https://www.promyk-meble.pl/?pl_szafy,31, przynajmniej nie będzie problemu z porządkiem, bo spokojnie wszystko w takiej posegregujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

przyda się i to i to :D

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależ jak duża jest sypialnia, bo szafa nierówna się z wielkością i pojemnością do komody, owszem można jedno i drugie postawić. Moja na przykład nie jest za wielka i niedawno zdecydowalam się własnie na zakup szafy i to dość oryginalnej bo z fototapetą. W Flori Meble, gdzie kupowałam wcześniej łóżko i stoliki nocne mają takie cudeńka, wybór jest dość spory, a że ja uwielbiam las i wodę to też taki widok wybrałam. Kolory az tętnią życiem i ten niewielki wodospad wygląda jakby był prawdziwy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Z natury szafę raczej przeznaczam na sypialnię, komoda pełni funkcje o wiele bardziej reprezentacyjne i dekoracyjne. Stąd obstaję przy tej opcji. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no nie przesadzajcie, zdecydowanie szafa. W komodzie to nie wiem kto się pomieści. A przechowywanie rzeczy z sypialni w innym pomieszczeniu, jak dla mnie kompletnie nie wchodzi w grę. Ja na szczęście mam dużą sypialnię i wszystko mi się tam mieści. Zastanawiam się ostatnio nawet nad nietypową dekoracją na święta. Co myślicie o takiej choince http://www.modnedonice.pl/podswietlana-choink a-led-70-cm-p-48.html ? Jak dla mnie wielkie WOW, tylko co z nią zrobić w pozostałą część roku?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >