Co do sypialni- komoda czy szafa?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

18 maja 2016, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W sypialnie bardziej widzę stylową komodę niż szafę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2016, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Do sypialni wybrałem jedno i drugie :) Naprzeciwko łóżka mam taką szafę jak niżej, a przy ścianie koło drzwi stoi komoda. Także chyba da się pogodzić jedno z drugim :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2016, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa myślę jest bardziej praktyczna ale mozesz i to i to.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa będzie bardziej funkcjonalna niż komoda i to ich zasadnicza różnica,do szafy zmieścisz zdecydowanie więcej ubrań,rzeczy,do komody mniej,więc tutaj wybór jest prosty,a ciekawe wzory i wysoką jakość wykonania komody czy generalnie mebli,znajdziesz na www.Designer.ski

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie strasznie „zimna” ta szafa, trochę jak w szpitalu. Ja wolę bardziej ciepłe meble z naturalnego drewna… Jak na przykład na http://www.azuko.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2016, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Cezaures napisał: Do sypialni wybrałem jedno i drugie :) Naprzeciwko łóżka
mam taką szafę jak niżej, a przy ścianie koło drzwi
stoi komoda. Także chyba da się pogodzić jedno z drugim
:)



A skąd masz tę szafę? Bardzo mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2016, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam jedno i drugie i nie wyobrażam sobie inaczej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2016, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem szafe i garderobę z tej firmy http://www.agal.pl/garderoby-szafy-na-wymiar< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2016, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas w domu zrobiliśmy jeden oddzielny pokój jako garderoba..... bardzo fajnie to wyszlo i mamay sporo miejsca na inne rzeczy a raczej lubimy czyste przestronne wnętrze . Firma z ktorej robiliśmy garderobę to http://www.agal.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz dużą sypialnię to najlepiej i szafę i komodę, jednak jeśli nie masz za dużo miejsca to wybrałbym szafę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Brama garażowa i napęd Liczba postów: 10 Grupa: Wykańczamy... Oglądając różne oferty sklepów z akcesoriami ogrodzeniowymi, natrafiłam na sklep KUT-MET https://www.sklep.kut-met.pl/, który oferuje między innymi zawiasy do b...
  • Okna do domu Liczba postów: 74 Grupa: Wykańczamy... Jeśli okna są jeszcze w dobrym stanie konstrukcyjnym, to renowacja może być najlepszym wyborem. Warto zajrzeć na https://domoserwis.pl/renowacja-okien i sprawdz...
  • karma Liczba postów: 3 Grupa: Wykańczamy... Dołączenie do polskiego czatu o szybkości mobilnej pokazało https://shopifydeveloper.pl/ jako przykład dobrze zoptymalizowanych sklepów. Użytkownicy podkreślali...
  • Sufity podwieszane Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... We’ve perfected the “good morning” text the day after. Our Escort Karkardooma will send a simple “I had a wonderful time. Thinking of you.” That small gesture e...
  • Czy są eksperci? Liczba postów: 51 Grupa: Wykańczamy... „Powrót do grupy: Wykańczamy budynek” odnosi się do etapu prac budowlanych, w którym przechodzi się do finalnego wykończenia obiektu po zakończeniu głównych rob...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */