Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

9 lutego 2016, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo polecam firmę ROLMAT. Zamontowałam od nich rolety i jestem bardzo zadowolona. Rolety idealnie pasują do moich ścian i pokoi. Rolety są solidne i dobrej jakości, rolka się nie zacina. Jeszcze raz polecam !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2016, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

SaraK ja też zakładałam rolety w Firmie ROLMAT z Mrowli Pana Styki bo o tej mówimy prawda -> http://rolmat-rzeszow.pl/ ? myślę, że tak bo ja również jestem mega zadowolona. Panowie fachowo doradzili podali termin cenę wszystko z nimi dogadałam tak jak mi pasowało. Szkoda, że nie z każdym fachowcem tak łatwo się pracuje...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2016, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę ROLMAT. Moja koleżanka z pracy zamawiała u nich rolety i jest bardzo zadowolona. Ja również skorzystałam z usług tej firmy i od 2 tygodni cieszę się pięknymi roletami dzień-noc. Rolety są wykonane bardzo profesjonalnie i solidnie. Bardzo miły i szybki kontakt. Wszystko na plus. Jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2016, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro wiele osób poleca,to może jeszcze napiszcie ile wynosi cena montażu tej rolety,oraz czy faktycznie warto,czy spełnia swoje zadanie. Roleta zewnętrzna sprawdzi się głównie latem podczas dużych upałów.


www.KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto montować rolety zewnętrzne, ale tylko dobrych znanych marek. Na pewno solidne rozwiązania oferuje Roletex. Mają też w ofercie rolety wewnętrzne oraz rozwiązania systemowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2016, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto! One nie tylko chronią przed słońcem, ale mają jeszcze wiele innych zalet. Zajrzyjcie sobie na stronę Roletex i poczytajcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że tak. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Plusem jest to, że chronią np. przed utratą ciepła. Faktycznie Roletex ma ciekawą ofertę w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej warto montować rolety zewnętrzne. Jest to świetna osłona przeciwsłoneczna. Ja swoje zamówiłem w firmie ROLMAT i jestem zadowolony. Solidnie wyglądają i pasują kolorystycznie do elewacji domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto. To jest najlepsze rozwiązanie, które zmniejszy ilość wpadających promieni słonecznych w lato i da dodatkową izolację w zimie. Wnętrza nie będą tak się nagrzewać i tracić ciepła oraz będą bardziej wyciszone. Montując takie rolety mamy też od razu zabezpieczenie przed włamaniami, a to jest już istotna korzyść.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >