Czy hokery w kuchni się sprawdzają?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

9 kwietnia 2015, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wygodę, to wszystko zależy od tego, jakie jest oparcie oraz siedzisko. Z łatwością można znaleźć bardzo wygodne hokery do kuchni. Polecam nasze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2015, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Te hokery powyżej są super ! Myślę że każdy znajdzie odpowiednie dla siebie! Też osobiście chcę zainwestować w nie ; )

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2015, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Hokery uważam za świetne rozwiązanie. Moi znajomi zakupili ostatnio hokery do swojej kuchni. Nie dość, że efekt jest bardzo ładny, to mimo wszystko takie hokery są bardzo wygodne. Jeśli zamierzasz takie kupić do swojej kuchni, to jak najbardziej polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2015, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również sądzę, że z hokerami można urządzić bardzo nowoczesną kuchnię. Każdy, kto chce zachwycić wnętrzem, powinien zdecydować się na coś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej,hokery plus stół barowy to znakomite i zarazem eleganckie,nowoczesne rozwiązanie w każdej kuchni. Do tego wystarczy dobrać odpowiedni zestaw mebli i całość mamy gotową:0 te bez problemu znajdziecie na www.Klawe-Meble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda swoje hokery kupiłem w jeden z sieciówek, ale i tak uważam, że był to dobry wybór. Dobrze prezentują się na tle wnętrza, oddzielają kuchnię od pokoju dziennego.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem hokery nie nadają się do domu bo zwyczajnie są niewygodne i nikt w nich nie wysiedzi długo.


______________________
duży wybór okna wodzisław

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od budowy hokera. I co kto lubi. Mi się na hokerach siedzi bardzo dobrze i zdecydowanie polecam takie meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem bez względu na budowę hokera,to przy zastosowaniu stołu barowego w postaci wyspy- hokery także znakomicie się sprawdzą,pozostaje tylko określić wzór i wersję kolorystyczną.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem zwolennikiem hokerów. Tym bardziej, że ich wybór (np. tutaj http://olamebluje.pl/48-hokery ) jest na tyle spory, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł stylistycznie dopasować je do wnętrza. Pierwsze zakupione przez nas hokery nie sprawdziły. Teraz stoją pokryte skórą, z pneumatycznym podnośnikiem i niskim oparciem na kręgosłup lędźwiowy. I takie są wg mnie najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >