Czy warto brać chwilówkę?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 października 2018, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się właśnie poważnie nad wzięciem chwilówki na pralkę bo nie mogę dostać rat w sklepie. Trochę o tych pożyczkach poczytałam na stronie https://superfinansowy.pl/ ale nadal nie wiem, na jaką konkretnie chwilówkę się zdecydować. Może mi coś doradzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2018, 09:41

Według mnie to nie ma sensu. Można się potem tylko nabawić kłopotów. W większości przypadków te chwilówki trzeba spłacać w dużo większej kwocie niż było to wcześniej ustalane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2018, 22:00

Myślę, że w kontekście takich pożyczek warto wiedzieć co powinno znajdywać się w umowie ! Polecam w związku z tym przeczytać Wam artykuł na blogu http://polsktimes.pl/jakie-zapisy-musza-wyste powac-w-umowie-pozyczkowej/. Dla mnie okazało się to bardzo pomocne i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że strona jest godna polecenia. Od momentu znalezienia tego wpisu śledzę ich regularnie i bardzo podoba mi się ich merytoryczność

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 15:11

Po co brać chwilówkę jeśli w banku Raiffeisen jest pożyczka nieoprocentowana ze spłatą na 24 miesiące. Dla banku płaci się tylko prowizję w wysokości 2,99% od wysokości pożyczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 18:26

Przed podjęciem decyzji dotyczącej zaciągnięcia chwilówki, warto zastanowić się czy na pewno będziemy w stanie spłacić zobowiązanie, to ważne. Obecnie raczej nie ma problemu z zaciągnięciem pożyczki, bo wiele firm pozabankowych oferuje dodatkowe pieniądze i to bez wychodzenia z domu można je zdobyć. W serwisie https://monebay.pl można na przykład złożyć wniosek o pożyczkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2019, 18:36

halifax home insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 18:54

homeowners insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 18:58

acyclovir buy

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 13:49

Nie warto. Potem będziesz oddawał kilka razy tyle, ile pożyczyłeś, a każdy dzień opóźnienia to zapewne będą jakieś chore koszty... Moim zdaniem lepiej unikać takich ekspresowych pożyczek

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2019, 13:50

buy ventolin inhaler

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2580 Grupa: Trudne tema... nieruchomości albo złoto w tych czasach
  • BHP Liczba postów: 35 Grupa: Trudne tema... Szkolenia BHP kojarzą mi się z przyjemnym tematem. Takie szkolenia zawsze są ciekawe i chętnie się ich słucha. Jak można dostać pracę w BHP, trzeba iść na studi...
  • biuro rachunkowe Liczba postów: 53 Grupa: Trudne tema... Biura rachunkowe są bardzo pomocne, sam korzystam często, bo moja siostra prowadzi swoje. Ostatnio szukała w Bydgoszczy pieczątek, potrzebne są jej nowe. Trafił...
  • Magazyn wyposażenie Liczba postów: 99 Grupa: Trudne tema... W zupełności się zgodzę z powyższymi wypowiedziami. W magazynie na pewno przydadzą się przeróżne wagi. Sama zastanawiam się nad wymianą starszych modeli na nowe...
  • Informatyk do firmy Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Potrzebuję szybko znaleźć kogoś kto zna się na odzyskiwaniu danych z dysku. Niestety uległ dość dużemu zniszczeniu.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17657 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >